2737
2739
عنوان

باخانوادم‌چه‌کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 54 پست
بدون تو‌ اولش خودت انتخابش کردی یعنی چهره اش دوست داشتی پس الان تحت تأثیر حرف دیگرانی  سعی کن ...

انقد عذاب میکشممما جاریم رفته قبل ازدواج به مردم گفته  شوهرم زشته باید بره از روستا زن بگیره از شهر نمیدن درحالی که‌من یه دحتر شهری با ریشه وبا اصالتم

انقد عذاب میکشممما جاریم رفته قبل ازدواج به مردم گفته  شوهرم زشته باید بره از روستا زن بگیره از ...

اسی بذار یه تجربه بگم ازش عبرت بگیر

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز بابا میگه شوهرعمه شوهرت اون خوشگله یا شوهرت یه‌جوری گفت انگار همسرم‌تو حداقله 

سعی کن محل ندی ب حرفاشون 

شوهرت نفهمه ناراحت میشه اعتماد ب نفسشو از دست میده 

مرد خیلی بیشتر از ی زن غرور داره اگه غرورش بشکنه دیگه هیچوقت برنمیگرده 

مواظب زندگیت باش 

اگه حرفای بقیه نباشه خیلیا خوشبختن 

همین حرفا باعث میشه خیلیا از هم جدا شد

مهم دله خودته به نظر خودت احترام بذار. همسرمن میریزه به تمام خانواده وفامیل وآشناهام ولی به چشم مادر ...

بنظرت من شوهرمو دوست دارم؟دچار وسواس فکری شدم و دائم مقایسش میکنم و حتی اگه مادرمم بگه معمولیه روبه بالا باور نمیکنم اما دیروز نتونستم بهش بگم 

2728
2740
دیروز بابا میگه شوهرعمه شوهرت اون خوشگله یا شوهرت یه‌جوری گفت انگار همسرم‌تو حداقله  

دیوونه ای بهت برنخوره ولی قیافه رو قشنگ می تونی درست کنی اگه دوسش داری باهاش بمونم اگه بینیش مشکل داره عمل کنه زاویه سازیم می تونه کنه چه کاری به حرف بقیه گوش میدی اصلا نزار کسی تو زندگیت دخالت کنه

دیگه نمی خوام تعلیق شم atefe1998من اگر کافربی دین خرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تو اگر مستعد نوحه آهی چه به من؟ من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تو اگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا من گر وقت نمازغرق خوابم به توچه تو اگر لایق الطاف خدایی خوش باش من گر مستحق خشم عتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتار شما من جد طالب کهنه سرابم به توچه🖤
به توهم تیکه مینداختن؟

مامانم میگفت ک خوب نیس ولی من چون عاشقشم کنار میام اولا ک خیلی لاغره و چاق نمیشه میبرمش دکتر چاق بشه اگرم عملی لازم باشه خودم حمایتش میکنم چون دوسش  دارم و میدونم کسی مثل اون واسم نمیشه چیکار کنم خب؟

دیوونه ای بهت برنخوره ولی قیافه رو قش می تونی درست کنی اگه دوسش داری باهاش بمونم اگه بینیش مشکل داره ...

شوهرم هیچ جاش ایراد نداره رنگش سفیده سفیده پوستش صافه چشماش کوچیکه ابروهاش کم پشته بینیش کوچیکه دهنش باریک و کوچیکه  کچل نیس دندوناشم صافه

2706