2733
2734
عنوان

باخانوادم‌چه‌کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تصمیم گرفتم بمونم کنارش اگر عملی هم لازمه انجام بده منم حمایتش میکنم مامانم میکه خیلی لاغره یا خو ...

چرا چرا خوشمل نشه اره بابا خوب میشه مطمعن باش

دیگه نمی خوام تعلیق شم atefe1998من اگر کافربی دین خرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تو اگر مستعد نوحه آهی چه به من؟ من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تو اگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا من گر وقت نمازغرق خوابم به توچه تو اگر لایق الطاف خدایی خوش باش من گر مستحق خشم عتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتار شما من جد طالب کهنه سرابم به توچه🖤
2728
بالا بد نوشتم  اخلاقش خیلی خوبه اهل دود هم نیس

میدونم گلم منم گفتم اونای که از نامزدت بد میگن عقدهای خودشون خالی می کنن اینا خوشبخت نیستن با شکستن دل دیگران خودشون اروم می کنن افتخاربهش کن حتما خیلی خوبه که بقیه دارن می ترکن از حسادت بدازش میگن

دوسش داری؟من چون میدونم کسی مثل این نمیشه واسم نمیتونم ولش کنم اگه تو میتونی بدون اون زندگیتو کنی بس ...

نه دیروز یه لحظه فک کردم که اگه جدا بشم بدون شوهرم حوصلم سر میره و زندگیم مجددا داغون میشه

بهشون میگم اگه زشت بوده پس چرا منو دادید میگه خودت رفتی درثانی همیشه از مامانم میپرسم حس میکنم دروغ ...

اینطور تو ازمامانت تعریف می کنی انگار با تو مشکل داره

دیگه نمی خوام تعلیق شم atefe1998من اگر کافربی دین خرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تو اگر مستعد نوحه آهی چه به من؟ من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تو اگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا من گر وقت نمازغرق خوابم به توچه تو اگر لایق الطاف خدایی خوش باش من گر مستحق خشم عتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتار شما من جد طالب کهنه سرابم به توچه🖤
نه دیروز یه لحظه فک کردم که اگه جدا بشم بدون شوهرم حوصلم سر میره و زندگیم مجددا داغون میشه

ببین مثل الان تو خوشگلی ناز همینطورم هس که خانوادت اینطوری میگن به مامانت بگو فردا روز من زایمان می کنم لکه های زایمان هس ترکا شیکم هس پس شوهرم بگه الان که از ریخت افتادی ولت می کنم 😐چقدر خانوادت بی درکن اصلا نمی فهمن انگاری همه چیزو زیبای می بینن واسه عمل اینام بگم من خودم بینم عمله دوبار لبام پرتز چال گونه اینا گذاشتم ولی اینو بگم اصلا از خودم راضی نیستم میدونی چرا انگار از خود واقعیم دور شدم پشیمونم 

2740

یه خانمی می گفت من  زمانی که همسرم اومد خاستگاری اینقدر زشت بود که با دیدنش بیهوش شدم

و دومین باری که بیهوش شدم زمانی بود که همسرم فوت شد

می گفت اینقدر با اخلاق و خوب بوده که زشتی چهرش اذیتش نمیکرده

زیبایی  سیرت زشتی صورت رو از بین میبره

حالا شما که میگی چهرش معمولیه ، عزیزم زندگی رو به کام خودت و همسرت تلخ نکن ، مهم اینه که خودت میدونی همسرت با اخلاقه قیافشم معمولیه

تا وقتی که خودت رو درگیر این مسئله داشته باشی و حرف جاری و... رو نشنیده نگیری وضع همینه

اعتماد به نفس داشته باش ، هر کس هر چی گفت انگار نمیشنوی ، شاید  ندونی بی محلی از هزار تا جواب بهتر و دردناک تره براشون ، اگر هم خواستی جوابشون رو بدی بگو مهم اینه که من بهش علاقه دارم و اخلاق خیلی خوبی داره

محکم برخورد کن ، مطمئن باش بعد یه مدت مجبور میشن ساکت بشن 

خیلیا شاید واقعا به نظرشون همسرت زشت نباشه ولی از بدجنسیشون این جوری رفتار میکنن 

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
کاری نکنیااا بیا حالا استرس توهم میگیرم من دیگه     اخه درکت میکنم منم با یکی در ارتباطم ...

خب منم همینطور با یکی هستم 

ک همه دوستام میگن وای این چیه تو خیلی سر تری 

زندگیتو حروم این نکن 

ولی خب دقیقا اونا فقط ظاهر واینارو میبینن 

ولی ما ت عمق ماجراییم

ما میدونیم اون فرد چطوره 

ربطیم ب کسی نداره کی کیو انتخاب میکنه 

ولی خب ماشالا الان دیگه همه میخان نظر بدن 

ک بخاطر همین ی سری از افراد زندگیشون بهم میریزه فقطم بخاطر همین حرفا