2726
عنوان

باخانوادم‌چه‌کنم

458 بازدید | 54 پست

سلام من یه ساله ازدواج کردم نامزدم شوهرم قیافش معمولیه‌نه زشته نه خوشگل اما از اطرافیانم خیلییییی تیکه ها شنیدم که شوهرت خیلی زشته و باعث وسواس فکری من شد که باعث شد هرروز از مادرم راجب قیافش بپرسم هرروووز دیروز با مامانم دعوام شد گفت تو دیوونه ای بهت دروغ میگم میگه برو به شوهرت بگو دوست ندارم و خودتو خلاص کن گفتم باشه اما وقتی با شوهرم بودم وقتی بهش نگا کردم اصلاااا نتونستم  بگم  نمیدونم چرا حرفش اصلا به دهنممم نیومد هرشبم واسش ایت الکرسی میخونم میخوابم بنظرتون مامانم دروغ گفته راجب قیاقش بهش میگم تو منو دادی که از من خلاص بشی من با تمام وجود از خانوادم متنفرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر همسرت باایمان

اهل زندگی و کار و تلاش هست

اهل دم و دود نیست

چکار به قیافه داری؟

اگر زیباترین هم باشه ولی اخلاق و .. نداشته باشه به زودی از چشمت میفته

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2728

بهش نگو دل بد نشو 

بعدا انقد عاشقش میشی عاشق رفتاراش 

واینا میشی ک اصلا قیافش یادت میره 

ب کسیم ربطی نداره ت باید میپسندیدی ک پسندیدی 

اونا ک نمیخان با شوهرت زندگی کنن 

اگه اخلاقش خوبه با روحیات ت جوره و مشکلت فقط قیافه 

این کارو نکن 

دیگه چیزی بوده ک خدا افریده 

و خودشم نمیتونه تغیرش بده 

مگه اونا ک زشتن نمیتونن ازدواج کنن 

اگر همسرت باایمان اهل رندگی و کاره اهل دم و دود نیست چکار به قیافه داری؟ اگر زیباترین هم باشه ول ...

شوهرم معمولیه معمولیه قیافش نه اخلاق خوبی داره اهل دود ودم‌هم نیس

وقتی دوستش داری چرا میزاری کسی بدشو بگه؟مقصر تویی که از کسی که دوستش داری و نامزدته دفاع نمیکنی که بقیه الان اینجوری میگن

مهم دل توعه

میخوای بخاطر حرف بقیه بهم بزنی ولی یه عمر با پشیمونی سر کنی؟

که عشق از پرده عصمت برون آرد زلیخا را..

چرا ب حرفای بقیه اهمیت میدی؟اونا انتظار دارن یکی مث جان یامان باشع

اگ به دل خودت نشسته ..

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
بهش نگو دل بد نشو  بعدا انقد عاشقش میشی عاشق رفتاراش  واینا میشی ک اصلا قیافش یادت میره& ...

دیروز بابا میگه شوهرعمه شوهرت اون خوشگله یا شوهرت یه‌جوری گفت انگار همسرم‌تو حداقله 

خب پس دیگه دنبال چی هستی؟!

اخلاق داشته باشه 

اهل کار باشه

چشمش پاک باشه کافیه

شوهر منم کاملا قیافه اش معمولی باورت میشه من به هیچ وجه قیافه برام مهم نبود!!

زندگیه خاله بازی که نیست

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

مهم دله خودته به نظر خودت احترام بذار. همسرمن میریزه به تمام خانواده وفامیل وآشناهام ولی به چشم مادرم هیچی نیست وبدرد نخوره اگ میتونست تاحالا طلاقمم گرفته بود ولي من عاشق همسرم هستم وتا اونجایی که تونستم نذاشتم درموردش مادرم حرفی بزنه با نگاهم وسکوتم به تیکه کنایه هاش اجازه دخالت ندادم. گاهی فکر میکنم مادرم ب خوشبختی من حسادت میکنه

تو یکبار دنیا اومدی ویکبار هم زندگی خواهی کرد پس بخاطر حرف مردم درس نخون بخاطر حرف مردم ازدواج نکن بخاطر حرف مردم سختی نکش به خاطر حرف مردم زندگی نکن فقط فقط به خاطر دل خودت زندگی کن 
بهش نگو دل بد نشو  بعدا انقد عاشقش میشی عاشق رفتاراش  واینا میشی ک اصلا قیافش یادت میره& ...

اره بخدا راست میگه

دلت باش بوده ک قبول کردی بخاطر حرف بقیه کاری نکن ک بعدش پشیمون شی

اگر بهم زدی و بعدش با یکی ازدواج کردی ولی هیچجوره برات مثل این نشد چی؟تااخر عمر توی فکرش میمونی

که عشق از پرده عصمت برون آرد زلیخا را..
2706