2737
2739

چون عشق کورشون کرده و چشمشون رو روی همه بدی ها بستن دیگه عقل نداشتن بعد ازدواج فهمیدن ک باهم تفاهم ندارن

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

عشق با ازدواج از بین میره.... و یا ماهیتش تغییر میکنه.... و اینکه قبل ازدواج عاشق و فارغن و بعد تو زندگی هر کسی خود واقعیش نمایان میشه... بخاطر همین میگن قبل ازدواج چشاتو باز کن.. بعدش ببند... 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد ازدواج قلب خاموش میشه مغز روشن میشه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2728

عشق بدون منطق نتیجش میشه همین. منم داشتم تو دامش میفتادم ولی با عقل و منطق تصمیم گرفتم و رهاش کردم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

چون عشقشون واقعی نیس  و فقط توهم عشق زدن...

عشق واقعی     تعهد و وفاداری و احترام و درک متقابل و......    همه ای این چیزا رو به همراه داره...   اگه کسی توی زندگیش این چیزا رو نداره  مطمئن باشه عشقش واقعی نبوده   و البته عشق باید دوطرفه باشه

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده‌‌‌..

چون همدیگه روهمینجوری که هستن دوست دارن..ولی وقتی میرن زیر یه سقف از همدیگه توقع دارنمطابق میل اونا رفتار بشه..خوب این میشه منشا اختلافات ..الان ببین دوتا دوست چقد با هم خوبن ..چون مجبور نیستن همدیگه رو تغییر بدن و همونجوری که هستن همدیگه رو پذیرفتن...

ولی زندگی اینجوری نیست..دوست داری طرفت مطابق با میل تو رفتار کنه چون جزی از زندگیته 

برای ظهور امام زمانمون (ع) صلوات 😍😍😍
واقعا اینجوره؟

بله... 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
2706