2737
2734
عنوان

عکس رنگی رحم و اقدام

152 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها من میخوام انشالله این هفته عکس رنگی رحم انجام بدم میشه همون ماه اقدامکنم.واسه بارداری کسی تجربه داشته؟

چشم انتظار ثمره عشقمون  اگه میشه واسه نی نی دارشدنم یه صلوات بفرستین🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید عکس رنگی دقبقا چجوریه؟ برا چیه؟

برا اینکه بفهمی لوله ها باز هستن یا خدای نکرده مشکل دارن.مثل سونو واژیناله فقط قبلش یه امپول بی حسی میزنن بعد باید تکون نخوری من دردی نداشتم اما بعدش اشتباه کردم زیاد راه رفتم دوندگی کردم ازین دکتر به اون دکتر شبش لگن درد کردم تا یک هفته نمیتدنستم تکون بخورم 😁درد نداره راحته

عضو گروه رزقرمزم ⚘وزن اولیه ۹۷⚘شروع ۱۴۰۰/۴/۱۸  ⚘امیدوارم با کمک دوستام بتونم وزنم کم کنم ⚘هدف اول ۹۰🤲
ببخشید عکس رنگی دقبقا چجوریه؟ برا چیه؟

یه خورده درد داره قبل رفتن حتما مسکن بخور یه ماده میزنن داخل رحم وبعد عکس میگیرن اگه لوله ها چسبندگی داشته باشه بیشترشون تو عکس رنگی باز میشه برا بررسی باز بودن لوله های رحمیه 

یه خورده درد داره قبل رفتن حتما مسکن بخور یه ماده میزنن داخل رحم وبعد عکس میگیرن اگه لوله ها چسبندگی ...

مرسی عزیزم

من ک نگفته هنوز دکتر لازمه یا نه

۸ماهه برا بچه دوم اقدامم 

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2740
اره میشه  ولی سه روز بعد عکس رنگی

ممنون عزیزم بعد من قرص تحریک تخمک گذاریم استفاده میکنم واسه تنبلی تخمدانم مشکل نیست

برای عکس یا بارداری؟  اگه دکتر داده ک مشکلی نیست

برای بارداری ولی دکترم گفت اکس ننداز تخه شیش ماهه اقدامم سنمم کمه متولد هشتادم ناگفته نماند همسرمم یکم ضعیفه حالا دکترم گفت نیازی به عکس نیست دارو هات بخور از امشب سوم پریدت

برای بارداری ولی دکترم گفت اکس ننداز تخه شیش ماهه اقدامم سنمم کمه متولد هشتادم ناگفته نماند همسرمم ی ...

عکس😐😁

برای بارداری ولی دکترم گفت اکس ننداز تخه شیش ماهه اقدامم سنمم کمه متولد هشتادم ناگفته نماند همسرمم ی ...

شش ماه ک چیزی نیست تا یکسال طبیعیه   پس نمیخواد عکس بگیری    منم بعد یکسال عکس رنگی رفتم 

😔
شش ماه ک چیزی نیست تا یکسال طبیعیه   پس نمیخواد عکس بگیری    منم بعد یکسال عکس رنگی ر ...

ااها باردار شدین من تنبلیم دارم که بهترم ماه پیش فولی 17و24داشتم 

2706