2733
2734
عنوان

شما باشین کدومو ترجیح میدین؟!🤔🔴🔴🔴🔴

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 36 پست
ن منظورم این بود درسم ک تموم شد کارامو ک کردم پولامو جمع کنم برم ( پیشنهاد بابامه )

میدونم ولی اگه رفتی مسلما باید درس بخونی دوباره

چون شنیدم متفاوته یعنی مثلا حقوقی ک تو ایران تدریس میشه با تو آلمان فرق داره چون قوانینشون فرق دارن

ولی از همین الان بورسیه ی کشور بگیر برو (زبان آلمانی یاد بگیر اپلای کن برا دانشگاهاش معمولا رایگانن یا خیلی کم خرج)

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
شاغل که شدی برو دنبال علاقت  اگه میتونی در کنار درس برو

مثلا میتونم وکالت ک خوندم پولامو جمع کردم رفتم خارج اونجا بلاگری رو شروع کنم؟  منظورم اینه شغلیه ک روش زومه 

مشکلی پیش نمیاد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاخه خیلی میترسم کارم نگیره😶 موسیقی هم رشته ایه ک درآمد خاصی ندارع

اره خب موسیقی ممکنه نگیره ولی برا ده سال دیگه شاید بگیره

به نظرم برو وکالت بعدنم موسیقیو میتونی بری تو اموزسگاها یاد بگیری

💣Fragile like a bomb💣
2728
دو تاشو انتخاب کن که اگه تو یکیش به نتیجه نرسیدی، یه گزینه‌ی دوم داشته باشی

منظورت اینه برم وکالت بعد رشته موسیقیو کلاساشو برم؟

بلاگری خیلی دوس دارم اخه😅پرسیدم

گفتن نمیشه هم بری وکالت هم بلاگری چون شغل خاصیه

ن منظورم این بود درسم ک تموم شد کارامو ک کردم پولامو جمع کنم برم ( پیشنهاد بابامه )

بری چیکار کنی اون ور؟ درس بخونی؟ پذیرش دانشگاه یه سنی داره

کار بخوای بری بکنی باید مدرک معتبر و مهارت داشته باشی

از طریق ورزش بخوای مثلا با یه باشگاه قرارداد ببندی 

سرمایه گذاری کنی

موسیقی و ورزش ب عقیده ی من نیاز ب تحصیلات آکادمیک نداره چون خیلی از بهترینا تو این دوتا حوزه درسشو نخوندن بیشتر ب تلاش و استعدادت بستگی داره ک خب میتونه برات پولسازم باشه

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖
2738
بری چیکار کنی اون ور؟ درس بخونی؟ پذیرش دانشگاه یه سنی داره کار بخوای بری بکنی باید مدرک معتبر و مها ...

کلا از بچگی آرزو داشتم برم خارج از کشور زندگی کنم

ن نظر بابام اینه درسمو ک تموم کردم کار کنم پولامو جمع کنم بعد برم

مثلا از طریق همون ورزش ک شما گفتی یا خودم

مثلا میتونم وکالت ک خوندم پولامو جمع کردم رفتم خارج اونجا بلاگری رو شروع کنم؟  منظورم اینه شغلی ...

ببین نمیتونی با بلاگری بری مهاجرت کنی اونا ازت فیش حقوقی می خوان که ببینن میتونی از پس خرج و مخارجت بر بیای یا نه 

با علاقه و منطق برو جلو

منظورت اینه برم وکالت بعد رشته موسیقیو کلاساشو برم؟ بلاگری خیلی دوس دارم اخه😅پرسیدم گفتن نمیشه هم ...

بله . یا وکالت و ورزش

خدایی چند تا آدم باکلاس و باپرستیژ دیدی که بلاگر شده باشن؟؟؟

نمیگم توشون نیست هاااا، انگشت شمارن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
بله . یا وکالت و ورزش خدایی چند تا آدم باکلاس و باپرستیژ دیدی که بلاگر شده باشن؟؟؟ نمیگم توشون نیس ...

بله درسته خیلیاشون هم فالووراشون الکی رفته بالا یکیش پویان😐😑ولی من میخاستم ی پیجی بزنم ک بدرد بخوره مثلا هنری آرایشگری و ...