2726

اممم رشته موسیقیو انتخاب کنم

ورزشمو ادامه بدم و برم مسابقات 

بلاگر بشم

برم رشته وکالت ( درسم ک تمام شد و کارم گرفت برم خارج از کشور زندگی کنم )

ورزشمو ادامه بدم 

البته بگم همه اینا برای چندسال دیگس با توجه به مثلا ۱۰ سال دیگه وضعیتو بسنجین😅

خودم اولیو دوست دارم اما میترسم کارم نگیره همه وقتم تلف بشه 

ولی دومی بنظرم اگه خوب بشینم بخونم آیندم تضمینه ( زیاد علاقه ندارم ولی حس بدی هم ندارم درسم خوبه میتونم بخونمشون )

اممم اینم بگم مادیات برام مهمه دلم میخواد حالا ک دارم وقت میذارم و زحمت میکشم درآمد خوبی داشته باشم و مستقل بشم نمیخوام زحمتی ک بابام داره برام میکشه بی جواب بمونع

نظرتون قشنگا؟❤🍓

حقوق خارج از کشور بازم باید بخونی چون حقوق اونا مث حقوق ما نیست که

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ورزشو بیشتر دوست دارم

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       

دومی

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

علاقه نداشته باشی درس خوندن خیلی سخت میشه هرچقدم ک درست خوب باشه این تجربه ی منه

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖

دو تاشو انتخاب کن که اگه تو یکیش به نتیجه نرسیدی، یه گزینه‌ی دوم داشته باشی

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706