2733
2739

سختیش رزومه و پیدا کردن پوزیشن مناسب و پاس ریکوئست شدنه بعدشم یه شش ماه تا زندگی دستت بیاد بعدش دیگه رله اس🤷‍♀️

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم از سختیاش بگو ب نظرت من‌دووم‌میارم؟

من نکردم هنوز اما خب دوری از خانواده ربان رو بلد نیستی با محیط آشنا نیستی خیلی چیز ها هست خب از ۰ داری شروع میکنی 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
فرهنگ ها متفاوته یکم تا جا بیفتی سخته  باید محکم باشی دلتنگ نشی چون رفت آمد اسون نیست  ب ...

نمیدونم برمم برمیگردم کاریم ب جایی ندارم فقط میخواسم درس بخونم اونجا همین

2731
میشه یکم از سختیاش بگی؟؟؟ و اینک‌میشه تحمل کرد یا ن ؟؟؟ من خیلی احساسیم

باید یه دلیل بزرگ برای مهاجرت داشته باشی تا بتونی دلتنگی هاشم تحمل کنی،وگرنه افسردگی میگیری و نمیتونی خودت رو بکشی بالا

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
من نکردم هنوز اما خب دوری از خانواده ربان رو بلد نیستی با محیط آشنا نیستی خیلی چیز ها هست خب از ۰ دا ...

زبانم خوبه ولی دوری ...اخ دوری  این اصن منصرفم میکنه از همه چی

2738
نمیدونم برمم برمیگردم کاریم ب جایی ندارم فقط میخواسم درس بخونم اونجا همین

برای درس میری که نری بهتره همین جا بخون 

فقط درس خوندن نمیرزه 

برای یه رفت بی برگشت باید رفت

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
برای درس میری که نری بهتره همین جا بخون  فقط درس خوندن نمیرزه  برای یه رفت بی برگشت باید ...

چون خانوادم اینجان نمیتونم بکنم از اینجا واقعا واسه درس میخوام برم

سختیش رزومه و پیدا کردن پوزیشن مناسب و پاس ریکوئست شدنه بعدشم یه شش ماه تا زندگی دستت بیاد بعدش دیگه ...

کاش همین ۶ ماه باشه واقعا ..نمیدونم راستش همیشه منصرف میشم ک برم دنبالش چون میترسم دلتنگ بشم

زبانم خوبه ولی دوری ...اخ دوری  این اصن منصرفم میکنه از همه چی

ولی خب عوضش زندگی خوبی داری 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
مثلا چ دلیلی؟

خودت دلیلت برای مهاجرت چیه؟ 

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2706