2737
2739
چون خانوادم اینجان نمیتونم بکنم از اینجا واقعا واسه درس میخوام برم

پس حداقل برو کشوری که دردسرش کمتر باشه 

مثل آلمان 

فقط یکم زبانشون سخته

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
کاش همین ۶ ماه باشه واقعا ..نمیدونم راستش همیشه منصرف میشم ک برم دنبالش چون میترسم دلتنگ بشم

دلتنگییییی ک مال ی دقشه من اون لحظه ک هواپیمام تیک آف کرد ب اندازه ده سال دوری مطلق فقط دلتنگ مامانم شدم دلتنگ بابام و داداشم ک بماند 😂

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو راس میگی 🤣🤣🤣 ولی من امیدم خانوادمن ک دووم اوردم اونجا اونارو ندارم

خودت بهتر از همه خودتو میشناسی. ولی به نظر من آدم برای پیشرفت و رسیدن به اهدافش باید سختی و دوری رو تحمل کنه. الان مثل قدیم نیست که. تو هر روز می‌تونی با خانوادت تماس تصویری بگیری ببینیشون و صداشونو بشنوی انگار پیشتن اونجوری دلتنگ نمیشی. 

2728
دلتنگییییی ک مال ی دقشه من اون لحظه ک هواپیمام تیک آف کرد ب اندازه ده سال دوری مطلق فقط دلتنگ مامانم ...

ای جانم...خب الان کنار اومدی ؟؟؟؟ من میترسم افسرده بشم البته الانم افسردم ک دارو میخورم🤣

با سواد شدن  تجربه جدید کسب کردن  همینا

همینکه نوشتی به خاطر دلتنگی بعضی وقتا منصرف میشی یعنی باید یکم بیشتر رو خودت کار کنی

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2740
ای جانم...خب الان کنار اومدی ؟؟؟؟ من میترسم افسرده بشم البته الانم افسردم ک دارو میخورم🤣

اره بابا اشکامو تو همون هواپیما ریختم بعدم یه پرو پرانول از مهاندار گرفتم  انداختم بالا بعدشم تا دوروز با بد اخلاقی تمام گذروندم روز سومم اوکی بودم و خدا نگه داره فیس تایمو🤧

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
اره بابا اشکامو تو همون هواپیما ریختم بعدم یه پرو پرانول از مهاندار گرفتم  انداختم بالا بعدشم ت ...

الان دگ اوکی شدی؟؟؟ چن وخ ی بار میای ایران؟ کدوم کشوری؟

الان دگ اوکی شدی؟؟؟ چن وخ ی بار میای ایران؟ کدوم کشوری؟

اوهوم الانم دلم تنگ میشه ها ولی دیگه ی جورایی اداپته شدم ک دلتگیمو با همون فیس تایم رفع و رجوع کنم  من تازه ۶ ماهه اومدم .کانادام

2706