2733
2734
عنوان

اونایی که کلاس اولی دارن بیان حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 115 پست
من خودم تو دولتی تحصیل کردم،فقط بدی ش این بود که شلوغ بود کلاسا

عوضش مثلا محوطه بزرگه یا حتی خود کلاس ...غیرانتفاعیا که اکثرا خونه مسکونی را مدرسه کردن نه محوطه ای داره ..اتاقام کوچیک 

اگر مادری هستی بشینی روزی دوسه ساعت براش وقت بزاری وبچه حرف شنوی داره 

خیلی ها توی خونه با بچه کار کردن وفقط ثبت نام مدرسه بود کسی مدرسه نرفت که 

من واقعا روحیه خودم وشرایط اجازه نداد بیشتر با پسرم کار کنم وگرنه عالی بود کلی سایت آپارات وپیج بود که واقعا عالی بود هم نگرانی کرونا نبود هم بچه حس اعتماد بنفس تقویت میشد 

ولی در مجموع برا رشد اجتماعی بچه لازمه بره مدرسه 

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دولتی؟؟

من پسرم را نه مهد فرستادم نه پیش 

البته خودش نرفت ولی از همه نظر هم توی کلاس اول نسبت به بقیه عالی بود البته چون خواهرش بزرگتره همه چیز از جمله نوشتن و ریاضیات و علوم را یاد گرفته بود

🌹💚❤️منمشتعلعشقعلیمچهکنم❤️💚🌹                    درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا درخواست ندین
2728
خانمها پسر من 5/5 پیش دو می‌ره  امسال خیلی کوچولو هست 15کیلو هست هرچی دکتر بردم اشتها آور ویتام ...

پسرمنم پنج سالشه همون پونزده کیلو بزور غذا میخوره امسالم باید بره پیش دو ثبت نام کردی؟؟

جالب اینجاست اونایی که در مدرسه غیر انتفاعی کار میکنن خودشون بچه هاشون را دولتی ثبت نام میکنن

🌹💚❤️منمشتعلعشقعلیمچهکنم❤️💚🌹                    درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا درخواست ندین
من پسرم را نه مهد فرستادم نه پیش  البته خودش نرفت ولی از همه نظر هم توی کلاس اول نسبت به بقیه ...

پسرمن خیلی تنهاس دلم میخواست بره پیش ولی خوب میترسم حضوری باشه خدای نکرده مریض بشه یا غیر حضوریم ک باشه دیگه مدرسه رو میخوام چیکار کتاب میگیرم خودم باهاش کارمیکنم

پسرمنم پنج سالشه همون پونزده کیلو بزور غذا میخوره امسالم باید بره پیش دو ثبت نام کردی؟؟

بله ثبت نام کردم تو مجتمع آموزشی خوب که دیگه برای همیشه خیالم راحت باشه از ثبت نام تا دبیرستان داره ولی مخیطشون برای هر دوره جداست

2738
پسرمن خیلی تنهاس دلم میخواست بره پیش ولی خوب میترسم حضوری باشه خدای نکرده مریض بشه یا غیر حضوریم ک ب ...

خواهر منم پک آموزشی سفارش داد خودش باهاش کار کرد 

خواهر گلم مگه پولت زیاده یا خوشت میاد بچه را با زور از خواب بیدار کنی

جالب اینجاست اونایی که در مدرسه غیر انتفاعی کار میکنن خودشون بچه هاشون را دولتی ثبت نام میکنن

من با دولتی موافقم

ولی غیر دولتی های موفق هم کم نیستن که سابقه دارن واسم ورسم ونیروی با تجربه 

اتفاقا پسر خواهرشوهر دولتی میره معلمش پسرش را گذاشته غیر دولتی خوب نه از این تازه تاسیس ها

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
پسر منم همین حدوده، قدش چقده؟دکتر غددبردی؟

قدش 112هست دکتر بردم گفت چون قدش خوب رشد می‌کنه نگران نباش خیلی فعالیتش زیاده  ماشاالله دیر هم می‌خوابه من از ساعت ده میبرمش تو اتاق و تختش ملی قصه میگم ولی زودتر از 12نمیخوابه

2706