2733
2739
عنوان

چیکار کنم

42 بازدید | 4 پست

من با مامانم حدودا یک هفته هیت قهرم به علت بی توجهی هاش به علت اینکه یک دقیقه وقت نمیزاره یا کار خونه میکنه یا اگه کار نداره کمکش میکنم میشینه پای کتاب دعا گندش دراومده بعد همیشه هرموقع قهر هستیم من رفتم جلو همیشه خودشو بی گناه من رو مقصر میدونه  بالاخره ده بار تقصیر منه یکبار اون  ۲۱ سالمه اصلا آدم حساب نمیکنه یک نظر بخواد هیچی  حالا دوتا خرگوش دارم ک خودم مرتب میکنم جاشون رو تصمیم گرفته بفروشه از اول فقط خودش نظر میداد اگه از ی لباس خوشم نیاد و اون خوشش بیاد باید بپوشم و برعکس اگه نخاد منم نباید بخوام دیگه خسته شدم خیلی خودخواهه شاید مسخره باشه اما حتی کولر اگه فقط خودش گرمش باشه روشن میکنه من ازگرما بمیرم نمیزاره روشن کنم الان خواهرم میگه برو منت کشی تا حیوونارو نفروخته حق باکیه واقعا؟

چرا مامان منم اینجوریه؟؟

بخدا خسته شدم همسایمون میخاست اسباب کشی کنه یک دختر ۱۶ ساله داره میگف فلان خونه رو دیدیم خوب بوده اما زهرا که میشه دخترش پسند نکرده براهمین کنسل شد اون خونه همه نظر میخان آنقدر دلم گرفته اختیار هیچی ندارم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا خسته شدم همسایمون میخاست اسباب کشی کنه یک دختر ۱۶ ساله داره میگف فلان خونه رو دیدیم خوب بوده ام ...

خب به بابات بگو باهاش صحبت کنه، کارش درست نیست باید اهمیت بده به نطرشماهم

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2731
خب به بابات بگو باهاش صحبت کنه، کارش درست نیست باید اهمیت بده به نطرشماهم

بابام خیلی حرف زده اما فایده نداشته یک موقع فک میکنم همش مقصر منم ی موقع میگم زودتر شوهر کنم راحت بشم باز میگم نه بدترمیشه