2733
2734
عنوان

عروس هلندی

| مشاهده متن کامل بحث + 1668 بازدید | 76 پست

الهی😍😍😍😍

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

احتمالا خودش خوب بشه اب ولرم بهش بده و جای گرم نگه دارش و نذار تغییر دما اذیتش کنه مثلا باد کولر واس ...

باهاش بازی میتونم بکنم یا باید بزارم استراحت کنه ؟ 

آخه یکم که تنها میمونه جیغ می‌کشه و وقتی باهاش بازی میکنیم ساکت میشه 

2728

الهی😍😍😍😍

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               
وااای چه نازه 😳💗

این من خیلی وابستس و باهوشه ولی بدیش یا خوبی نمیدونم اینه که همه چیز خواره 🤣 باهم میخوابیم عادت دارم روی من میخوابه بیدار میشیم چایی میخوریم کلا هرچی من بخورم اونم میخوره انسانیه واسه خودش 🤣

2738

نازی چه گل باقالی نازی مال منم گل باقالیه تخم مرغ آب‌پز بده بخوره سبزی جات بده میوه بده تا خوب بشه 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
این من خیلی وابستس و باهوشه ولی بدیش یا خوبی نمیدونم اینه که همه چیز خواره 🤣 باهم میخوابیم عادت دار ...

چیکار کردی که اینجوری شده عروس هلندی من خیلی گوشه گیر شده یک مدته هرکار میکنم خوب نمیشه

هیچ کدوم رو لب نمیزنه  فقط سرلاک و دونه ها  مثلا تخمه 😑

باید بزاری چند بار تا عادت کنه کاهو خیلی دوست دارن جعفری همینطور من انواع طوطی رو دارم مکافات تا عادت کنن 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2706