2410
2553
عنوان

عروس هلندی

| مشاهده متن کامل بحث + 1605 بازدید | 76 پست

الهی😍😍😍😍

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا خودش خوب بشه اب ولرم بهش بده و جای گرم نگه دارش و نذار تغییر دما اذیتش کنه مثلا باد کولر واس ...

باهاش بازی میتونم بکنم یا باید بزارم استراحت کنه ؟ 

آخه یکم که تنها میمونه جیغ می‌کشه و وقتی باهاش بازی میکنیم ساکت میشه 

2456

الهی😍😍😍😍

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               
وااای چه نازه 😳💗

این من خیلی وابستس و باهوشه ولی بدیش یا خوبی نمیدونم اینه که همه چیز خواره 🤣 باهم میخوابیم عادت دارم روی من میخوابه بیدار میشیم چایی میخوریم کلا هرچی من بخورم اونم میخوره انسانیه واسه خودش 🤣

2714

نازی چه گل باقالی نازی مال منم گل باقالیه تخم مرغ آب‌پز بده بخوره سبزی جات بده میوه بده تا خوب بشه 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
این من خیلی وابستس و باهوشه ولی بدیش یا خوبی نمیدونم اینه که همه چیز خواره 🤣 باهم میخوابیم عادت دار ...

چیکار کردی که اینجوری شده عروس هلندی من خیلی گوشه گیر شده یک مدته هرکار میکنم خوب نمیشه

هیچ کدوم رو لب نمیزنه  فقط سرلاک و دونه ها  مثلا تخمه 😑

باید بزاری چند بار تا عادت کنه کاهو خیلی دوست دارن جعفری همینطور من انواع طوطی رو دارم مکافات تا عادت کنن 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2706