2733
2739

فعلا سرباز اما مهندس حسابداری وبعد سربازی میره سرکار

خونواده خوبی داره و خونه وماشینم داره

خودشم خیلی خوشتیپ و22سالش ووضع مالی خیلی خوبی دارن

واسع خواهرم اومده 

شهراونا تاما خیلی فاصله دارع😑

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 

ن

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد ازدواج تو شهر خودتون خونه اگر بگیرن خوبه.

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2728

شرایط خواهرت باهش بخوره بد نیس میشه روش فک کرد

شرمنده ولی بیشتر از ۷ تا سیم کارت ندارم 😁 باافتخار کاربری هفتممه 😎 راااااااستی به مرگ خودم قسم خواسته هام و به داشته هام تبدیل میکنم 😍💞 یه روزی تاپیک چه طوری به اونی که خواستم رسیدم رو میزنم با افتخار ازش براتون تعریف میکنم🍷💜 تنها موجودی که با نشستن به موفقیت میرسد 🐔 مرغ است 😎
2738
بعد ازدواج تو شهر خودتون خونه اگر بگیرن خوبه.

فعلا ک گفتع هرجا خودت بخوای همونجا زندگی میکنیم ولی اعتمادی نمیشع به حرفا مردا کرد قبل ازدواج کلشون داغه😂

کیم نبیلیر کیم نچکیر:)