2733
2739

دو ساله با پسری اشنا شدم کردهستن ۴ ماه هم اومد شهرمون کار پیدانکرد و برگشت دوباره شهر خوشون ومیگفت پرم کلا با ازدواج پسراش با دختر از راه دور مخالفه ودستشم این حرفشو تایید کرده .بخودم میگه قصد ازدواج باهات دارم اما ب رفیقش گفته ن قصد ازدواج با این دختر رو ندارم نمیدونم چیکار کنم خیلی دوسش دارم

نداره

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به رفیقش راستشو گفته

شرمنده ولی بیشتر از ۷ تا سیم کارت ندارم 😁 باافتخار کاربری هفتممه 😎 راااااااستی به مرگ خودم قسم خواسته هام و به داشته هام تبدیل میکنم 😍💞 یه روزی تاپیک چه طوری به اونی که خواستم رسیدم رو میزنم با افتخار ازش براتون تعریف میکنم🍷💜 تنها موجودی که با نشستن به موفقیت میرسد 🐔 مرغ است 😎

معلومه نداره 

دور كه بشي تموم ميشه يهو قطع كن رابطه رو و فراموش ميشه اخه كارم نداره كردا با تمام خوبياشون غريبه رو دير ميپزيرن و فاميل و هم قوم دوست دارن

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2738

نداره الکی ام عمرتو نذار برای این رابطه بی معلوم

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋

دوساله؟

سنش مناسبه؟

کار داره؟

خواستگاری نیومد منتفیه . به عمل نگاه کن‌نه به حرف .

تو حرف مشکل سربازی خونه ماشین‌مهاجرت خانواده و..... هست که باید بعدش اقدام کنه . تو اطرافت اینها که عروسی کردن همه رو کامل داشتن؟ نه