2737
2739
عنوان

بابام فهمید با پسر حرف میزنم😐😑

274 بازدید | 29 پست

والا امروز از جلسه کنکور اومدم 

رفتم تو گروه رو کال بودم حالا صدای پسرم می اومد 

این بابامم شنیده 

خیلی ریلکس برخورد کرد 

گفت با کی حرف میزدی؟

گفتم رفیقام راجب کنکور می پرسیدن 

گفت ولی صدای پسر بود 

گفتم آره خب تو گروه هستن 

گفت آهان اینم عین بقیه کارات 

ولی مثل سگ ترسیدم انقدر ریلکس بود چرا 

چه غلطی کنم حالا

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

دوست پسرت یا رفیق عادی

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آرامش قبل طوفانه 😂بدبخت شدی پاشو بندوبساطتو برااونور جمع کن💔😂

حالا پسره چی میگف

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ارامش قبل از طوفان😂

برگام ریخته خدایی😂😂

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2738
دوست پسرت یا رفیق عادی

ببین اونی که صداشو شنیده رفیق عادی بوده حتی به من میگه خواهر 

دوست پسره رو نشنیده😂😂

ببین اونی که صداشو شنیده رفیق عادی بوده حتی به من میگه خواهر  دوست پسره رو نشنیده😂😂

اوه اوه اوه پس حواست جم باشه نره سروقت گوشیت ...

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
منم چندروز پیش خواهرم فهمید

من از ترس میخوام برم به داداشم بگم😂😂

بابا لانگ دیستنسه من ۳۰ روز یه بار از خونه در میام😂

بیشتر شبیه فحش بود حرفش😂

منم برام عجیب بود بهش گفتم به من اعتماد نداری؟

گفت اعتماد؟

جواب نداد😂😂

آرامش قبل طوفانه 😂بدبخت شدی پاشو بندوبساطتو برااونور جمع کن💔😂 حالا پسره چی میگف

میگفت کنکور چطور بود😑😂

بابا یه بار دوست پسره ساعت ۱۲ شب زنگ زده بود ۵۰ دقیقه حرف زد با اینکه کله ام از پنجره بیرون بود مامانم میگفت دیشب با کی حرف میزدی صدات میومد گفتم دیشب؟ هیشکی  والا حالا مامانم میدونه قضیه این پسره رو 

دیشبم ساعت ۳ صبح زنگ زده بود 

رفتم تو تراس حرف بزنم 

همون موقع بابام اومد بره دستشویی 

گفت چرا بیداری؟

گقتم والا رفیقم زنگ زده بگه حوزه امتحانیش کجاست🤣🤦‍♀️

اوه اوه اوه پس حواست جم باشه نره سروقت گوشیت ...

مثل سگ ترسیدم الان می گیرم پسره رو بلاک میکنم 

حالا اسمشو فاطمه قربانعلی سیو کردما🤣

میگفت کنکور چطور بود😑😂 بابا یه بار دوست پسره ساعت ۱۲ شب زنگ زده بود ۵۰ دقیقه حرف زد با اینکه کله ...

ببین بهترین کار اول یه قبر بعدم جای وی ای پی جهنمو رزرو کن😂👋

من شبا بابام مچمو میگیره میگه باکی چت میکنی💔😂

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2706