2737
2739
عنوان

چه غلطی کردم اومدم دانشگاه آزاد خدا لعنتشون کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2287 بازدید | 118 پست
اره نداره . میگم فقط رشته هایی رو بخون که داره . وگرنه بقیه رشته بازار کار نداره.  حقوق دانشگاه ...

یعنی استعلام نمیگیرن؟ از دانشگاه تا خونه راه اومدم توی گرما و چقد به خودم لعنت فرستادم با این عجله ای انتخاب کردنم   کاش لاقل پیام نور یود  نمیدونستم سیستم آزاد اینجوریه

یعنی سه ترم مشروط شده بودی که بیرونت کردن؟

اره،نه اینکه خودم درس نخونمااا بخدا سه ماه کامل تو کتابخونه زندگی کردم سیستمشون این بود برای نمره بری دفتر استاد التماس کنی فک کن استاد داشتیم جلسه اول می اومد و جلسه اخر،همون جلسه آخر کل کتاب رو درس داد به قرآن راست میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدرک دیپلم یه نسخه موقت داره یه نسخه اصلی جفتش دست دانشگاهه؟ اگه اصل دیپلمت رو نگرفتی، برو از اموز ...

نه عزیزم مدرک دیپلم  پیش خودمه  پیش دانشگاهییم  اصلش پیش اوناس  

گفت این قانون دانشگاهه  باید شهریه ثابت ۸ ترم رو بدی

من  دوست و اشنا زیاد دارم ک با مدرک ازاد رفتن... پارسالم داداش دوستم با عمرانِ ازاد رفت ایتالی ...

از پسش برمیای موفق باشی💕

وقتی به یه احمق بیش از حدخوبی میکنی،خودتو واسه ضربه هاش آماده کن.
2728
یعنی استعلام نمیگیرن؟ از دانشگاه تا خونه راه اومدم توی گرما و چقد به خودم لعنت فرستادم با این عجله ا ...

حالا امتحان کن .‌فوقش اخرش میگی یادم رفته بود دست دانشگاه فکر میکردم گم کردم .‌ ولی از ما مدرک نگه نداشته بودن 

اصلا مهاجرت به دانشگاه ربطی نداره، خیالت راحت فقط رزومه مهمه

خب باید مدرک دانشگاهیتو قبول داشته باشن یانه وگرنه با.مدرک پیام نور توی شهرستان کجا میشه رفت

وقتی به یه احمق بیش از حدخوبی میکنی،خودتو واسه ضربه هاش آماده کن.
عزیزم دانشگاه آزاد هر رشته ای قبول شدی نرو .‌مدرکش هیچ جا قبول نمیکنن .یا باید دانشگاه دولتی رشته خو ...

بخدا دیوونه شده بودم من قبلا یک لیسانس گرفتم 

ارشد روزانه اش رو نرفتم رشته ام کار نداشت 

گفتم بیام حقوق که کار براش هست 

ولی زهی خیال باطل 

فهمیدم درسها رو دوست ندارم فک کردم وقتی اینجوری هست پس برای وکالت هم موفق نمیشم  

نمیدونستم انصراف اینقد آدم رو نقره داغ  میکنه

2738
نه عزیزم مدرک دیپلم  پیش خودمه  پیش دانشگاهییم  اصلش پیش اوناس   گفت این قانون ...

شهریه ثابت ترمهایی که ثبت نام کردی میدی نه ۸ ترم

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
خب باید مدرک دانشگاهیتو قبول داشته باشن یانه وگرنه با.مدرک پیام نور توی شهرستان کجا میشه رفت

مدرک دانشگاهی شما وقتی تو کشورت و از نظر وزارت علوم معتبر باشه همه جا دنیا به عنوان مدرک دانشگاهی معتبره

شما فکر می کنی اساتید خارجی فرق بین دانشگاه های سراسری و ازاد و پیام نور رو تو ایران می دونن؟؟!

این تقسیم بندی ها فقط تو ایران شناخته شده اس

خارجیا ممکنه از ایران صرفا اسم دانشگاه شریف یا دانشگاه تهران رو شنیده باشن، بقیه دانشگاه ها از نظرشون یکیه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
اره،نه اینکه خودم درس نخونمااا بخدا سه ماه کامل تو کتابخونه زندگی کردم سیستمشون این بود برای نمره بر ...

خوب ساده بازی درآوردی دخترجان.

من دوره ارشد دانشگاه دولتی سطح ۲ بودم. یک همکلاسی دختر درس نخون داشتیم که شبانه بود. این از صبح تا شب با دوست پسرش در گردش بود بعد تیپ خوب میزد با آرایش میرفت پیش اساتید خودشیرینی میکرد از همه اشون نمره قبولی گرفت! حتی بعضی درسهاش از من نمره بهتری گرفت که روزانه بودم و استعداد درخشان!

کلا نود درصد اساتید چه دولتی چه آزاد به چاپلوسی نمره میدن نه درس خوندن

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
 اطلاعاتی داری راجب مهندسی کامپیوتر ازاد؟ من خیلی دو دلم ... واقعا نمیدونم چ کار کنم 😫 من هد ...

رشته خوبیه، همه جا هم می گیرن

کلا مهندسی ها کار اپلایشون راحت تره

رزومه رو تقویت کنی به امید خدا رفتی

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

پیام نور نیمه دولتیه مدرکش معتبره. چند سال پیش میگفتن خارج از کشور فقط مدرک غیرانتفاعی و علمی کاربردی قبول ندارن. 

2706