2737
2734
یعنی من بیچاره ۳ میلیون و ۴۰ هزار باید بدم؟ میگه اگه ولش هم کنی همینجوری  مدرک پیش دانشگاهیت ...

وای چه سخت.رشته ات چیه؟

وقتی به یه احمق بیش از حدخوبی میکنی،خودتو واسه ضربه هاش آماده کن.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حقوق اومدم  ولی خاک برسرم  کاش نمیومدم

تاپیکت رو خوندم...همه رشته ها سختی خودشو داره.من روانشناسی میخونم و واقعا اعصاب میخواد...ولی اینکه علاقه نداری بحثش جداس...

فک کن این سه میلیون ضرر هم باشه تنبیه زود تصمیم گرفتنت..با خودت بگوبالاخره یه خصلت  و یه درس مهم گرفتم ازین ضرر...بعدم واسه استخدامی آموزش پرورش شرط سنی نداره.میتونستی استخدام شی اگه توی ازمون آموزش پرورش قبول شی

2738
تاپیکت رو خوندم...همه رشته ها سختی خودشو داره.من روانشناسی میخونم و واقعا اعصاب میخواد...ولی اینکه ع ...

چ شاخه ای هستی. منم میخام برم روانشناسی

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
فک کن این سه میلیون ضرر هم باشه تنبیه زود تصمیم گرفتنت..با خودت بگوبالاخره یه خصلت  و یه درس مه ...

با روانشناسی میشه استخدام اموزش پرورش شد!؟ 

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
حقوق اومدم  ولی خاک برسرم  کاش نمیومدم

من ارشد دارم میخونم غیر انتفاعی دوترم خوندم هنوز مدرک لیسانسم رو ندادم بهشون فقط ریز نمراتم رو واسشون فرستادم بهونه کردم بچه کوچیک دارم نمیرسم بیام امتحانات و کلاسها هم مجازی هست

2706