2737
2734
چرا چادر بد بود؟؟؟

ن انتخاب خودم نبود - از ۱۰ سالگیم مادر دوستم اومد در خونمون گفت اگه میخوای با دختر من دوست باشی باید چادر سر کنی وگرنه مثل یهودی ها هستی😐 منم بخاطر دوستم سر کردم - تو دوران دبیرستان هم پدرم مجبورم کرد ک چادر سر کنم ولی تا ازدواج کردم چادر رو گذاشتم کنار و مانتوهای بلند میپوشم 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگی چی شد ک اینطوری شد؟؟؟؟ چرا چادری شدی ؟؟؟

اولا بهم نمیومد.

دوما نمیتونستم به روز باشم. خیلی مانتویی ساده و بی آرایشی بودم.

سوما با خدا معامله کردم که به خواستم رسیدم چادری بشم. 

خدا کمکم کرد منم به عهدم وفا کردم.

البته اتفاقات دیگری هم افتاد. شکست خیلی بدی خوردم و افسردگی بعدش هم بی تاثیر نبود.

2728
دست و بال آدمو میگیره چیز مزخرفیه به نظرم کسی که بخواد حجاب کنه با همون مانتو هم میتونه و اینکه چ ...

واقعا متاسفم بخاطر این دیدگاهت

ینی هرچی ۱۴۰۰ سال پیش انجام میدادن نباید انجام داد

شما خودت نمیخوای انجام بدی چرا توهین میکنی

این چادر ساده رو ایرانی ها درست کردند و اصالتا ایرانیه

بًَُِِِِِِِِّّّّهُُُِِّّ زًَُُِِِِِِِِّّّمَُُُِِِِِِِّّیًًًُُُِِِِِِِنًًًَُُِِِِِِ آًَِِّمًُِِِِِّدًُُُِِِِِِِّهًَِِِِّ اًَََِِِِِِِمِِِِِِِّّّّ خًًًًِِِِِِِِّّاُِِِِِِِِِّّّدًًًًًَُِِِِِِمِِِِِِِِّّّ زًََََُِِِِِّهًًُُُِِِِِِّرًًُُُُِِِِِِّاًًَُُِِِِِِّّ بًًُُِِِِِِّّّاًُُِِِِِّّشًََََََِِِِِِّمًًًُُِِِِِِِِِ.ًَُُِِِِِ.ِِِِِِِِِِّّ.ًًَُُِِِِِِِّّ

والا منم مانتویی بدم چادری شدم فقط بخاطر اینکه مانتو مدرسه ام کوتاه بود و مانتوهای بیرونمم بابام فکر میکرد زیاد مناسب نیست البته با اصرار خود من گرفتش و این شکلی شد تو پونزده سالگی چادر میپوشم ولی خب مانتو هام اصلا مناسب پوشیدن با چادر نیست رفتم مانتو جدید خریدم

هیچ کس انقدر خوشبخت نیست که زاده نشود
2738

من مانتویی بودم دانشگاه چادری شدم وبعد که ازدواج کردم همسرم اصلا غیر از چادر چیزی تو کتش نمی رفت    من چادر اصلا دوست ندارم  ولی با چادرهای سبک جدید که حالت شال و مانتو داره راحت شدم 

چ کارایی نمیتونه بکنه؟

عزیزم الان مثلا سرکار میره تو محیط کارش یه عالمه مرد هست مجبوره چادرش رو دربیاره خب خودش میگه چه کاریه من چادری شدم ببین خیلی کارا ورزش کوهنوردی  من دقیق نمیدونم ارایش نمیتونی بکنی انچنان 

اینم بگم اگه مجردی نوع پوششت رو ازدواجت تاثیر میذاره 

ما از آنان که تسلایشان می دادیم غمگین تر بودیم ...
من چادری شدم دوسال و نیمه یکم سخت هست ولی اگ برگردم عقب بازم چادر میزارم و حس خوبی دارم لباسای پش ...

من همشونو تازه خریدم ...واقعا باید از دل و پول و همه چیم بگذرم بعدم هنو مصمم نیستم نمیدونم اصن چادر واقعا بهتره یا ن واسم سواله ک خب چرا وقتی میشه با مانتو باحجاب بود چادر؟؟؟

یا مثلا میگم خب لباس زشتم زیرش بپوشی ک دیده نمیشه پس چرا خوشتیپ باشی 🤣

البته ک نظر هرکسی محترمه ولی خب اینطوری ک شما گفتی ب خیلی چادریا توهین میشه بهتره لحنتون یکم ملایم ت ...

نظر خودمو گفتم

شاید خیلی از چادریای عزیز این نظرو نداشته باشن

ولی به نظر من چیز خوبی نیست چادر

گروه تلگرام 
دست و بال آدمو میگیره چیز مزخرفیه به نظرم کسی که بخواد حجاب کنه با همون مانتو هم میتونه و اینکه چ ...

اگه تخت جمشید نرفتید توصیه می کنم حتماً برید و کتبیه های موجود از زن های اون زمان رو ببینید 

چادر لباس اصیل زن ایرانیه عرب ها چادر نداشتند عبا داشتن که آستین بلند داشت و سرشون می کردند شبیه چادر عبایی امروزی

2706