2737
2734
من دوستم مانتویی بود خیلی آزاد الان چادری شده  میگه سخنرانی اقای رائفی پور گوش میداده و شهید ...

منم‌یک ساله با حجاب شدم ..ولی خب رائفی پور روم تاثیر خاصی نذاشت 🤣

چرا؟؟؟

دست و بال آدمو میگیره

چیز مزخرفیه به نظرم

کسی که بخواد حجاب کنه با همون مانتو هم میتونه

و اینکه چادر مال ۱۴۰۰ سال پیشه و نال عرباس اگه قرار باشه ما خانما چادر سر کنیم آقایون هم باید مثل اون دوران عبا تنشون کنن😐

گروه تلگرام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دیگه غیر ممکن کسی چادری بشه

اصلا هم اینطور نیست

هستن هنوز کسایی که لیاقت چادر مادرمون حضرت زهرا رو دارن دیر یا زود بهش میرسن

بًَُِِِِِِِِّّّّهُُُِِّّ زًَُُِِِِِِِِّّّمَُُُِِِِِِِّّیًًًُُُِِِِِِِنًًًَُُِِِِِِ آًَِِّمًُِِِِِّدًُُُِِِِِِِّهًَِِِِّ اًَََِِِِِِِمِِِِِِِّّّّ خًًًًِِِِِِِِّّاُِِِِِِِِِّّّدًًًًًَُِِِِِِمِِِِِِِِّّّ زًََََُِِِِِّهًًُُُِِِِِِّرًًُُُُِِِِِِّاًًَُُِِِِِِّّ بًًُُِِِِِِّّّاًُُِِِِِّّشًََََََِِِِِِّمًًًُُِِِِِِِِِ.ًَُُِِِِِ.ِِِِِِِِِِّّ.ًًَُُِِِِِِِّّ
2728
دست و بال آدمو میگیره چیز مزخرفیه به نظرم کسی که بخواد حجاب کنه با همون مانتو هم میتونه و اینکه چ ...

البته ک نظر هرکسی محترمه ولی خب اینطوری ک شما گفتی ب خیلی چادریا توهین میشه بهتره لحنتون یکم ملایم تر باشه

اصلا هم اینطور نیست هستن هنوز کسایی که لیاقت چادر مادرمون حضرت زهرا رو دارن دیر یا زود بهش میرسن

منم نمیدونم چیکار کنم یک ساله باحجاب شدم ولی هنوز چادرو انتخاب نکردم.

من خودم نه ولی خواهرم مانتویی بود چادری شد تحت تاثیر دوستای دانشگاش الان پشیمونه بعد از چند سال میگه چون خیلی کارا رو با چادر نمیشه کرد و محدودیت میاره و با مانتو هم میشه حجاب کامل داشت

ما از آنان که تسلایشان می دادیم غمگین تر بودیم ...
2738

من مانتویی بودم چادری شدم

یه دختر۱۴ساله که دوستمه اونم چادری شده الان حدود یک ساله

❤شهدازنده ان...علامت زنده،اثرگذاری توعالمه..‌پس این زنده صداتومیشنوه ومیتونه واسطه شه وازخداحاجتت روبخواد...باشهدا رفیق شو...اونارفیقای خوبین!راستی یه شهیدمیشناسم به نام💚سیدمجتبی علمدار💚این شهیدمستجاب الدعوه هستن امکان نداره صداشون کنی وبی جواب بمونی..هروقت دلت گرفت یه زیارت عاشورا بخون واول واخرش۳باربگویازهرا...وازسید حاجاتت روبخواه.تااینجاهم ک اومدی یادت نره یه صلوات برای امام زمانت بفرستی🥰التماس دعا💕بااحترام درخواست دوستی رونمی پذیرم لطفا درخواست ندید تا مجبورنشم باکمال احترام ردتون کنم🙏🌹

من چادری شدم دوسال و نیمه

یکم سخت هست

ولی اگ برگردم عقب بازم چادر میزارم و حس خوبی دارم

لباسای پشمی و ایناروهم دادم به خواهرم

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤
2706