2737
2739
عنوان

همش به این فکر میکنم اگه بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 45 پست
ادما اگه واقعا دلشون قلبشون جسمشون روحشون به خدا بسپارن هیچ وقت خدا نمیزاره بهشون اسیب برسه  س ...

بعله بعله درسته 

من خودم یه زمانی گول ظاهر یه پسرو خوردم

فک میکردم خیلی خوبه خیلی

😐😐😐😐😐😐

اما بعد ها فهمیدم کی بوده

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
بعله بعله درسته  من خودم یه زمانی گول ظاهر یه پسرو خوردم فک میکردم خیلی خوبه خیلی 😐😐😐😐😐 ...

دنیا همینه 

دنیا کارش گول زدن کلک و حقه 

ادما اگه یه لحظه تفکر کنند با عقلشون متوجه میشن هیچ چیزی ارزش نداره تو این دنیا 

محبت مهربونی گذشت 

چیزای که دارن قدر ندارن مثل پدر مادر ابجی داداش 

سلامتی نفس کشیدن 

و چیزای دیگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دنیا همینه  دنیا کارش گول زدن کلک و حقه  ادما اگه یه لحظه تفکر کنند با عقلشون متوجه میشن ...

بعله بعله درست میگین

افرین بر شعور و درک شما

بلاخره یکی میدا شد حرفا منو زد

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
بعله بعله درسته  من خودم یه زمانی گول ظاهر یه پسرو خوردم فک میکردم خیلی خوبه خیلی 😐😐😐😐😐 ...

چشمت فکرت حست ظاهر طرفو دیده 

همیشه سعی کن قلب طرفو ببینی 

قلبهای پاک دوست داشتنی هستن 

قلب پاک خطا نمی کنه 

ادما اگه عاشق قلب هم دیگه میشدن هیچ وقت ضرر نمی کردن 

حیف که تو این بازار این حرفا خریدار نداره

الان موقعیت مالی و اجتماعی مورد هدف همه شده 

2728
چشمت فکرت حست ظاهر طرفو دیده  همیشه سعی کن قلب طرفو ببینی  قلبهای پاک دوست داشتنی هستن&n ...

دقیقا همینه😐😐😐😐😐

همه ادما ظاهر بینن همه همه

اون؟

اون اصن قلب نداشت😐😐😐

با هر کی که بیشتر بهش خوش بگذره با همون

دهه ای چندی هستی

هشتاد😩😁😂🤧

2738
چمیددنم والا  مرض خود ازاری دارم که به اینچیزا فکر‌میکنم

من خودم بهش گفتم بعد من حتما ازدواج کنه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
دهه ای هشتادی  من دهه ای شصت هستم

همونه که پس شعور دارین

حس میکنم مردای اون موقع یه ذره غیرت براشون مونده

الان اگه ببینی😩😩😩😩

چقد مسرا و مردا بیغیرتن

اگه ببینی با هر کی بیشتر ارتباط داشته باشن میگن عاشق اونن

من خیلی دوس دلشتم مثلا صد سال پیش زندگی میکردم

یه روح هفتاد سالا دارم تو جسم یه دختر هیفده ساله😐🤧

همونه که پس شعور دارین حس میکنم مردای اون موقع یه ذره غیرت براشون مونده الان اگه ببینی😩😩😩😩 چق ...

دوره قدیم هیچی نبود ولی دلا صاف و یه دست 

امکانات نبود بچه ها دلسوز پدر مادر بودن 

سختی و مشقت بود ولی یجواریی مزه داشت اون سختی 

بچه ها الان همه چی در دسترس دارن ولی ناسپاسن 

قدران نیستن چون به راحتی بدستشون رسیده 

قدیم بچه بودیم کمک پدر مادر بودیم یه مرهمی میشدیم براشون الان پدر مادرا دلشون خون هست از دست بچه هاشون بچه های الان خیلی خود راضی هستن لوس و ننر 

دوره قدیم هیچی نبود ولی دلا صاف و یه دست  امکانات نبود بچه ها دلسوز پدر مادر بودن  سختی ...

اون موقع هیچ چشمو هم چشمی ای وجود نداشت

دخترا حیا داشتن

پسرا غیرت داشتن

حرمت نگه میداشتن

الان هع

الان اگه با پسری وارد رابطه نشی بهت میگن امل اسکول

برا همینه که هیچ دوستی ندارم

واقعا نمیتونم هم سنو سالامو درک کنم واقن نمیتونم

خیلیاشون مسخرم میکنن بخاطر اینکه به پسری پا نمیدم

واقن دیگه خسته شدم ازین دوره

توی این دوره برای اینکه محبوب باشی باید بد باشی باید تمام هصوصیات بدو داشته باشی

اون موقع هیچ چشمو هم چشمی ای وجود نداشت دخترا حیا داشتن پسرا غیرت داشتن حرمت نگه میداشتن الان هع ...

هیچ وقت بخاطر حرف مردم کارای انجام نده که باعث بشه ارامشت رو از دست بدی 

با کسانی باش که رفیق روزای سختد باشن 

با حسود شراکت یا دوستی نکن حسود وسط راه تنهات میذاره

من میگم کاش بمیرم تو یه زن دیگه بگیری  زجرت بده و بفهمه من چی کشیدم از دست تو

❤💔

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2706