2733
2739
عنوان

همش به این فکر میکنم اگه بمیرم

289 بازدید | 45 پست

شوهر آیندم بعد از من میره زن میگیره

😭بعد دلم برا خودم میسوزه

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

خب چرا فک میکنی میمیری دختر خوووب 

بعدشم خب حق زندگی داره دیگه بیچاره . اولا دور از جونت ان شالله ۱۲۰ ساله بشی. دوما اون که نمیتونه زندگی نکنه چون شما خدای نکرده دور از جونت فوت شدی که.. اصلا چرا داری به این فکر میکنی😡😡

لااقل هرچیو می ترکونین گوگلو نترکونین من باهاش خاطره دارم💔 گوگل یار غارم بود پاره تنم بود.. هرچی نمیدونستم درجا زارت تو گوگل سرچ می کردم.. با من این کارو نکنید من جوونم آسیب میبینم میام شلوارتون و میکشم پایینا:(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو بره بگیره

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
2731

مردا زنشون زندستو خیانت میکنن دیگه چه برسه زنشون بمیره

ولکن بابا ذات مرده باس باش کنار بیایم

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
خب چرا فک میکنی میمیری دختر خوووب  بعدشم خب حق زندگی داره دیگه بیچاره . اولا دور از جونت ان شا ...

چمیددنم والا 

مرض خود ازاری دارم که به اینچیزا فکر‌میکنم

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2738
چمیددنم والا  مرض خود ازاری دارم که به اینچیزا فکر‌میکنم

فکر نکن بهش عه😡😡 با قانون جذب جذبش میکنی هاااا

نبینم دیگه فکر کنی

لااقل هرچیو می ترکونین گوگلو نترکونین من باهاش خاطره دارم💔 گوگل یار غارم بود پاره تنم بود.. هرچی نمیدونستم درجا زارت تو گوگل سرچ می کردم.. با من این کارو نکنید من جوونم آسیب میبینم میام شلوارتون و میکشم پایینا:(
مردا زنشون زندستو خیانت میکنن دیگه چه برسه زنشون بمیره ولکن بابا ذات مرده باس باش کنار بیایم

عامل اصلی خیانت مرد چیه 

عاملش از همجنس خودته 

اگه همجنست بهش پا نده مرد خیانت نمی تونه بکنه 

خودتون به خودتون رحم نمی کنید خانما بهم 

از مرد چه توقعی میشه داشت 

مرد متاهله دختره دنبالش افتاده 

عامل اصلی خیانت مرد چیه  عاملش از همجنس خودته  اگه همجنست بهش پا نده مرد خیانت نمی تونه ...

😑😑😑😑😑😑😑

مردا تنوع طلبن به ما چه

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
عامل اصلی خیانت مرد چیه  عاملش از همجنس خودته  اگه همجنست بهش پا نده مرد خیانت نمی تونه ...

نفرت دارم‌ از اینکه بی شرفی مردا رو باز میندازین گردن ما زنها

متاسفم واقعا

[QUOTE=196065210]😑😑😑😑😑😑😑 مردا تنوع طلبن به ما چه[/QUOT

تنوع طلب نیستن 

وقتی همجنست بهش اشاره و علامت میده 

مرد میگه چه خبره چی شده که این خانم اشاره میکنه 

کنجکاو میشه میگه برم ببینم خانمه چکارم داره بعد ....

عامل خیانت زن هم مردا هستن اگه مرد دنبال زنی نیفته زن خیانت نمیکنه از زن چه توقعی میشه داشت

آموزش مجازی ناخن فقط با ۲۰۰ هزار تومان
[QUOTE=196065210]😑😑😑😑😑😑😑 مردا تنوع طلبن به ما چه[/QUOT تنوع طلب نیستن  وقتی همجنست بهش ...

اره نکه مردا همه پاک دستن

زنها میندازنشون توی چاه گناه

هه😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏

2706