2737
2734
عنوان

حالم ازخودم بهم میخوره بیاین همتون

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 36 پست
اینی ک میگی چی هست

16 تا طرحواره داریم یعنی یه سری اتفاقا باعث میشه به مرور ناخوداگاهت تغییر کنه نمیدونم چجوری منطورمو برسونم یه مثال میزنم مثلا یکی از طرحواره ها اسمش رها شدگی هست این طرحواره وقتی به وجود میاد که فرد یه جدایی باش اتفاق افتاده باشه و بعد از جدایی اون دوره سوگواری رو درست پشت سر نذاشته باشه یا طی نکرده باشه و تو ناخوداگاهش اونو نپذیرفته باشه همین باعث میشه اون در اینده با هر ادمی که تو رابطه بشه فکر کنه که اون شخص میخاد ولش کنه یا قراره تا اخر عمر تنها باشه و بمونه . و بر همین اساس یا خودش تو جدایی پیشقدم میشه که یوخت غرورش بخاطر طرد شدن خورد نشه یا روی اون شخص خیلی حساس میشه و مدام بهش میچسبه که یوخت ولش نکنه اون فرد 

تو چِه دانی سِرِّ جَهانی مَن زِ آنَم و تو بیرون اَز آنی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

16 تا طرحواره داریم یعنی یه سری اتفاقا باعث میشه به مرور ناخوداگاهت تغییر کنه نمیدونم چجوری منطورمو ...

ی چیزایی فهمیدم چطورحسمو بزارم کنار 

میدونی فرد قبلی قصدمون ازدواج بود ولی نشد خانوادم فبول نمیکردن خودشم ثبات نداش ولی خیلی بم توجه میکرد ردزی ۱۰۰بارزنگ میزد هردیقه میگف ببینمت ۳صب میخوابیرم بیدارم میکرد ک باش حرف بزنم خیلی عاشقش شدم

ولی این اینطور نیس اون هنه زنگ نمیزنه ۲۴حرف نمیزنیم وقتیم حرف میزنیم حس گنادارم فگرم پیش اون قبلیه میرم بیرون باش بازم فکرم پیس قبلیه خاطرات اون تو ذهنم میاد

2728
ی چیزایی فهمیدم چطورحسمو بزارم کنار  میدونی فرد قبلی قصدمون ازدواج بود ولی نشد خانوادم فبول نم ...

اون اقا هم مشکلش توهم توطئه بود اونی برو حتما تابی که میگم رو بخر و مطالعه کن خیلی کمکت میکنه اسم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید  اسم نویسنده اش هم جفری یانگ هست

تو چِه دانی سِرِّ جَهانی مَن زِ آنَم و تو بیرون اَز آنی...
چشم مرسی ازراهنمایت برام دعا کن 

حتما عزیزم 😘🌹

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2738

تو مال این برنامه نیستی ،وگرنه عین خیالتم نبود ،به ندای درونت گوش کن خدا داره بهت علامت می‌فرسته به حرفش گوش کن ،به سمتش بیا و ببین برات چکار می‌کنه ،اون‌رهات نکرده هنوز بهت امید داره عزیزدلم

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤️

اصلا رابطه ینی چی.....عمر آدم با این روابط به هدر میره...تو بازه زمانی که میتونی زندگی دیگه ای رو تجربه کنی تو رابطه ای هستی که زندگیتو جهنم کرده روحیتو داغون...بهتر نیست منتظر یه زندگی ایده آل با کسی بود که بدونی توش شکستی نیست؟

همیشه ازدواج بهترین گزینست.به عنوان کسی که از نزدیک دیدم این چیزارو دارم میگم....

خدایا عشق❤️شادی😄آرامش🩶 برای همه..من و همسر🥰...عزیزانم...دختر خوشگلم تو دلی نازم زندگیمونو با اومدنت قشنگتر کردی🥰
2706