2726
عنوان

حالم ازخودم بهم میخوره بیاین همتون

533 بازدید | 36 پست

من ۳بارتوعشق  شکست خوردم الان دارم با کسی آشنا میشم حالم ازخودم بهم میخوره فک میکنم هرزم دس خودم نیس انگازیکی دسشو گزاشته روگلوم دارع خفم میکنع وقتی میبینمش حالم خوب نیس فک میکنم ادم بدیم شایدم هنوز ب رابطه قبلیم فک میکنم بگین چ مرگمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عاقلانه انتخاب نمیکنی عزیزم وقتی وارد یه رابطه شدی اول بشناس صحبت کن بدون اینکه به علاقه داشتن فک کنی اینجور احتمال اینکه اشتباه کنی کمتر میشه من خودم اینکارو کردم خداروشکر راضیم 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
عاقلانه انتخاب نمیکنی عزیزم وقتی وارد یه رابطه شدی اول بشناس صحبت کن بدون اینکه به علاقه داشتن فک کن ...

الانم میگه یکم باهم اشنا بشیم من حتی ازاین اشنایت دارم حس گنا میکنم بخداچل شدم گاهی وقتا ازتع قلبم گریه میکنم

پشت هم پشت هم وارد رابطه نشو

نه خیرشم هرزه نیسدی

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
الانم میگه یکم باهم اشنا بشیم من حتی ازاین اشنایت دارم حس گنا میکنم بخداچل شدم گاهی وقتا ازتع قلبم گ ...

این حرفو نزن دختر خوب برا هرکسی ممکنه پیش بیاد مثلا ممکنه به ۱۰تا آدم بر بخوری و دهمی آدم خوبی باشه و بخوای باهاش ادامه بدی!ولی سعی کن عاقلانه رفتار کنی که اینجور نشه که بخوای الکی وقتتو هدر بدی گلم 😘 پس الان حواستو جم کن🌹

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2706