2733
2734

درکت میکنم گلم😊

ولی واقعا اینکه بعدا بچتو فقط ببینی،می ارزه به تمام سختی هاش😍😍

انشالله نی نیت سالم به دنیا بیاد عزیزم😍😍🙏🙏

کمپین_انرژی_مثبت#  

انرژی-مثبت#

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم حتی آب نمیتونم بخورم من الان 8 هفتم از همون اول تهوع داشتم و بالا میارم... قرص میخورم ولی تاثیری نداره

معدمم از گرسنگی سوراخ میش

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
2731
ممنون 

😘😘😘

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
خدا کنه شوهرم بنده خدا متنفره بخاطر من میخورد به به و چه چه میکرد که منم بخورم 

منم خییییلی بدم میاد تو بارداریم ی بار ب زور خوردم حالم خوب بود ولی دیگ نتونستم بخورم اگ بتونی بخوری عالیه ب ابش آبلیمو نمک بزن دماغتو بگیر سربکش

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔
اره منم بچم ب دنیا اومد همه حالای بدم یادم رفت😍

😍😍😍عالیه واقعا

کمپین_انرژی_مثبت#  

انرژی-مثبت#

آمپول چی عزیزم  تا چه مدت اثر داره به دکتر باید بگم

امپول دمیترون فوق العاده عالیه بستگی داره ویارت چقدر باشه من اون اوایل روزی دوتا میزدم بعدش شد روزی یک بار بعد یک روز درمیون بعد هم با قرص دمیترون کنترلش کردم من خیلی بدویار بودم

هیچ ضرری نداره ب دکترت بگی خودش میگه بهت

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔