2737
2734
عنوان

برم به پاش بیوفتم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1223 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حالت خوبه؟آروم شدی؟

همش تو فکرت بودم

بخدا نمیخوام ناراحتت کنم.خواهش میکنم بیشتر فکر کن واسه زندگیت.وقتی آبا از آسیاب افتاد و یکم زمان گذشت بشین منطقی فکر کن با یه بزرگتر مشورت کن بعد واسه زندگیت تصمیم بگیر🌸

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌
عزیزم حالت خوبه؟آروم شدی؟ همش تو فکرت بودم بخدا نمیخوام ناراحتت کنم.خواهش میکنم بیشتر فکر کن واسه ...

سلام عزیزم 

آره خوبم 

فقط نمیتونم فکر کنم دیگه

کاری رو که دلم میگه میکنم 

2728
عزیزم حالت خوبه؟آروم شدی؟ همش تو فکرت بودم بخدا نمیخوام ناراحتت کنم.خواهش میکنم بیشتر فکر کن واسه ...

با کسی نمیتونم مشورت کنم ب کسی اعتماد ندارم 

فقط دلم براش میسوزه 

از طرفی بعضیا تو سایت گفتن میخام تو رو از سرش باز کنه 

نمیدونم ...

سلام عزیزم  آره خوبم  فقط نمیتونم فکر کنم دیگه کاری رو که دلم میگه میکنم

عزیزم یه کاری نکن که پشیمون بشی😨😨😨بدون فکر کاری نکن خواهش میکنم.من تورو نمیشناسم ولی واقعا نگران تصمیماتی ام که میگیری

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌
عزیزم یه کاری نکن که پشیمون بشی😨😨😨بدون فکر کاری نکن خواهش میکنم.من تورو نمیشناسم ولی واقعا نگران ...

نه اصن نمیخام در مورد کاری که کرده باهاش حرف بزنم 

یک ماه دیگ تقریبا میره سربازی 

میخام تو این مدت فقط باهاش حرف بزنم درباره هرچیزی به جز کاری ک کرده

با کسی نمیتونم مشورت کنم ب کسی اعتماد ندارم  فقط دلم براش میسوزه  از طرفی بعضیا تو سایت ...

پس تو چی؟دلت اول واسه خودت بسوزه.اول به فکر خودت باش.عزیزم بذار این مشکلو خودش حل کنه.بخاطر گندی که زده اون الان باید دنبال تو باشه نه تو دنبال اون

2738
پس تو چی؟دلت اول واسه خودت بسوزه.اول به فکر خودت باش.عزیزم بذار این مشکلو خودش حل کنه.بخاطر گندی که ...

من اصلا به این چیزا فک نمیکنم 

فقط میخام اون باشه 

برامم مهم نیس تو گذشته چیکار کرده 

بعدم به خاطر گندی که زده از خودش متنفره 

از نگاهش میفهمم اینو من 

نمیخام از خودش بدش بیاد 

زندگیش خراب میشه اما نمیخام حالش خراب باشه 

2706