2733
2739
عنوان

برم به پاش بیوفتم ؟

1223 بازدید | 87 پست

تاپیک قبلیمو بخونید 

برم به پای دختره بیفتم تا ازش بگذره ؟؟

بهش میگم اگه میخای دلتو خنک کنی من هستم هربلایی ک اون شب سرت اومدو خودت میخاستی رو سر من بیار فقط از اون بگذر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخاطر کسی که بهت خیانت کرده شوهرتم نیست میخوای به پای کس دیگه بیافتی  یکم فکرکن ببین کارت درسته یانه

"مردم خواب هستند پس هنگامی که می‌میرند، هشیار می‌شوند"
بخاطر کسی که بهت خیانت کرده شوهرتم نیست میخوای به پای کس دیگه بیافتی  یکم فکرکن ببین کارت درسته ...

آره درسته کارم 

ببین خیانت نکرده که اصن به من تعهدی نداشته

این کارش در آینده برا من میشه همون گذشته ای که به من ربطی نداره 

2738
آره درسته کارم  ببین خیانت نکرده که اصن به من تعهدی نداشته این کارش در آینده برا من میشه همون ...

چقدر راحت خودتو توجیه می‌کنی واقعا ناراحت میشم این حجم از سادگی رو تو بعضی دخترا میبینم 

فقط می‌دونم که اگر به این آقا هم برسی فقط یه زندگی تباه رو تجربه خواهی کرد

چرا به این فکر نمیکنی کار خدا بی حکمت نیست؟

چرا به این فکرنمیکنی خدا دوستت داشته پسره رو بهت شناسونده؟

چرا به این فکر نمیکنی شاید این پسره واقا با همون دختره در و تخته ن و جورن؟

عاشقشی کر و کوری...عشق آدم و کر و کور میکنه ولی منطقی باش و به خودت بیا

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
آره درسته کارم  ببین خیانت نکرده که اصن به من تعهدی نداشته این کارش در آینده برا من میشه همون ...

الان داغی نمیدونی بعدا متوجه حرفای ما میشی 

"مردم خواب هستند پس هنگامی که می‌میرند، هشیار می‌شوند"
عزیز من تعهد ب یه تیکه کاغذ نیستا وقتی دو نفر وارد ی رابطه میشن باید تعهد داشته باشن تا وقتی ک نخان ...

تو تولد بودن حتما شاهد داشته ک رفته شکایت کرده و کار ب اینجا رسیده 

2706