2737
2734

اگر در سنین پایینم میخواید ازدواج کنید با یه مرد درست حسابی ازدواج کنید

مردی که زیر پرو بالتونو بگیره اگر دوست دارید ادامه تحصیل بدین یا کمک کنه یه کاری وشروع کنید محدودتون نکنه یا مدام کار خونه نریزه سرتون حمایت کنه برید دنبال علایقتون ورزشی موسیقی آرایشگری یا هرچیزی که دوست دارین

مردی که به افکارتون به عنوان یه آدم مستقل احترام قائل بشه و نگه زن کم سن بگیرم تربیتش کنم!

نه مردی که فقط خرج لباس و کیف وکفش وخورد خوراکتونو میده و حتی برای آب خوردنم اجازه میگیرید حقوق اولیه خودتونم بهتون نمیده یا افکار مردسالارانه داره!

خیلی دقت کنید

افکار ۱۸ سالگی شما تا ۲۵سالگی به ثبات نمیرسه و تغییر میکنه

ولی یه چیز کلی و عقلانی و در نظر بگیرید که پشیمون نشید!

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
اگه دیده باشی توی سایت هم اونایی که ازدواج کردن خودشون رو جلوتر از مجردا میبینن،توی جامعه هم دقیقا ه ...

من ازدواج کردم  توی سن کم هم ازدواج کردم ولی خوشبختانه این طرز فکرو ندارم

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده‌‌‌..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازدواج کردم  توی سن کم هم ازدواج کردم ولی خوشبختانه این طرز فکرو ندارم

شما نداری ،خیلیا دارن،منم درسخونده هستم ولی خودمو نمیگیرم برای اطرافیانم در حالی که اونا نهایتا دیپلمن و ازدواج کردن حتی سیکل دارن ولی به امثال من که میرسن فکر میکنن ی سر و گردن بالاترن

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731
اگر در سنین پایینم میخواید ازدواج کنید با یه مرد درست حسابی ازدواج کنید مردی که زیر پرو بالتونو بگی ...

سن پایین ازدواج کردم با کسی که رسما به زووووررر داره منو هول میده به سمت پیشرفت  مجبورم میکنه   منو لایقش میدونه با تمام توان حمایتم میکنه   با وجود بی پولی و شرایط بد اقتصادی چند میلیون خرج کرد ک منو بفرسته کلاس میکاپ تا مدرکمو بگیرم و.....

ولی واقعااا خیلیا اینجوری نیستن و فقط به فکر یه جشن و شاهزاده سوار بر اسب سفیدن...

کاش میشد خیلی چیزا رو بگم...

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده‌‌‌..
آنتن مدرسه بودن افتخار داره؟ کاش پدر و مادرتون یه سری چیز ها رو یادتون میدادند. بعد خبر دارند دختر پ ...

اولش حرف دهنتو بفهم چیشده یه دفعه هار شدی   وقتی که اونجوری بود من عزیزم نامزد بودم بعدشم قسمتم بوده از خیلی دخترای دیگه بهترم اینقد خوب بودم بدون هیچی اول کاری گفتم باید بیای واقعا ادمای عقده ای رو باید از سایت بندازن بیرون من این تاپیک رو برای چن نفر ادم گذاشتم ن برای یه عقده ای اصلا نمیدونم به شما ربطی داره ببین چی نوشتی برای من؟ دس خورده؟کاش مادر پدر تو بلکه ادبت میکردن مثل اینکه برات وقت نزاشتن عزیزم اصلا مشخصه بی فرهنگی و بد بزرگ شدی عقده ای بار اوردنت بعدشم فک کردی همه مثل خودت دس خوردن عزیزم همه رو مثل خودت نبین خب؟

2738
سن پایین ازدواج کردم با کسی که رسما به زووووررر داره منو هول میده به سمت پیشرفت  مجبورم میکنه & ...

خداروشکر عزیزم

حالا کلیت ماجرا من باهاش موافق نیستم"با ازدواج سن کم"ولی خب میگم حالا دور از توهین هرکسیم میخواد زود ازدواج کنه بهتره که به چند سال بعد نگاه کنه و یک انتخاب عقلانی و از روی منطق داشته باشه 

آخه ۹۹درصد کسایی که با دختر سن کم ازدواج میکنن توی دهنشون اینکه سنش پایین میگیرم خودم اونجوری که میخوام تربیتش میکنم 

خیلی باید دقت کرد

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

خدایی پیش خودتون چه فکری کردید که تو سن ۲۱-۲۲ سالگی انقدر دغدغه شوهر دارید و فکر میکنید ترشیدید یا فکر میکنید تا الان باید سیصد تا خواستگار پشت در خونه تون صف میکشیدن؟ 

زشته بخدا خجالت داره که تو سن ۲۲ سالگی همچین تفکری دارید

یکم از این مردا یادبگیرید که انقد اعتماد بنفس دارن حتی تو سن ۴۰ سالگی و کور و کچل و هر چی که باشن دست رو هر دختری بخوان میزارن حتی یه درصد هم به سن خودشون فکر نمیکنن 

من هفتادیم در حال انتظار مادر شدن  

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
2706