2737
2739
عنوان

باورم نمیشه شوهرم همچین حرفی بهم زد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1805 بازدید | 78 پست

اسی از حرص اون هم که شده خوب شو

به خودت برس

هرچیزی که باعث میشه حالت بهتر میشه رو انجام بده

تغذیه خو ب

خرید

گشت و گذار و...

یادت باشه  وقت بیماری چه کسایی هواتو دارن رو چ کسایی حساب باز نکنی

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به شما چی گفت ؟

سر یه موضوعی که مقصرش خودش بود دیشب بحث داشتیم منم یه اخلاق بد دارم ناراحت باشم نمیتونم یه لقمه غذا بخورم اتاق دراز کشیده بودم اومد گفت مریض شی پول دکتر ندارما همین جا میمیری

میشه برا سلامتی خانواده ام صلوات بفرستی💕💕💕
اتفاقا خودش رو از همه سالم تر و عاقلتر میدونه متاسفانه

این مردای زورگو ذلیل شن الهی

به خواری بیفتن ک انقدر زور نگن 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
نمیشد مخفی کنم خونه هست بالاخره میفهمه یه چیزی خوردی از بدبختیم قرص میخوردم هرچی میشد میریختم تو ...

عیب نداره ...من تصمیم گرفتم خیلی به خرفای دیگران اهمیت ندم...شما هم برات مهم نباشه به خودت برس بزار خودت روحتو درمان کنی...رو خودت کارکن الان همه افسرده آن بخایم بگیم همه احتیاج به دارو داریم

2738

انشالله بهترمیشی توفقط میگفتی چیزی که عوض داره گله نداره😔

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
اتفاقا خودش رو از همه سالم تر و عاقلتر میدونه متاسفانه

خدا بهت صبر بده عزیزدلم. امیدوارم زودتر سلامتیتو بدست بیاری. طبق تجربه خودم تو زندگی مدام باید در حال پیشرفت باشی و شوهرت فکر کنه که تو مستقلی و ازش سری اینطوری فقط زبونشون کوتاه میشه

کلا عصبی و زود رنجه همه خانوادش ازش فاصله گرفتن حتی مادرش هرچی میخواد به پسرش بگه اول به من میگه ب ...

منم زود عصبی میشه ...جدیدا با آرامش و زبون شیرین باهاش حرف میزنم اصلا عصبی نمیشه

فک نکن تنهایی  .. منم مث تو دلم شکسته سر برادرش پیش خانوادم خوردم کرد گفت ک تو حسودی.. 

میخواست یه زمین بخره برا برادرش من فقط گفتو نکن صاحب این زمین کلاه بردارن خانوادگی. داداشت بدبخت میشه..

زنگ زد ب برادرش گفت از غصه من زمینو کنسل کرده برادرشوهرم گفت ک اتفاقا رفتم پرسیدم گفتن نخر کلاه برداریه شوهرم خیت شد اما دل من اروم نشد..