2737
2739
عنوان

اومد دخترمو برد

644 بازدید | 30 پست

دیروز مادرش اومد میخاست منو بزنه مامانم نذاشت و حرفای خیلی بدی بهم زد که منم جوابشو دادم شب رفته بود به شوهرم نمیدونم چی گفته بود شوهرم مست اومد خونه پدرم .بابام خونه نبود چاقو دستش بود داد میزد و میگفت همتونو میکشم مامانم زنگ زد پلیس و به بابام خبر میدادیم که عمو هامو بفرسته دختر بزرگمو بغلش کردو فرار کرد من زنگ زدم پلیس و گفتم دیگه نیاد و عموهام و پسر عموهام تا صبح پیشمون بودن که دیگه نیاد  دختر 4 سالمو برد اون حتی یه لحظه هم ازم دور نمیموند دلم براش تنگ شده دارم دیونه میشم کوچیکرو هم میخواست ببره ولی نتونست نمیدونم چیکار کنم همش فکرم پیش دخترم مونده

♣️♣️♣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چ اتفاق بدی

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
2731
2738

نباید درو باز میکردین بعد باید میزاشتی پلیس بیاد میگفتی مسته و معتاده دخترم امنیت جانی نداره

خدایا آرزوهامو سپردم به تو میدونم که به فکرمی تیکر رسیدن به آرزوهام کاربر جدید نیستم💜💙💚💛🧡❤

باید میزاشتی ۱۱۰ میومد صورت جلسه میکرد 

بعدم میرفتن در خونشون و میدیدن مسته 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2706