2733
2734
عنوان

از وقتی عقد کردیم به شوهرم نگفتم

1040 بازدید | 96 پست

مثلا فلان چی رو برام بگیر

گفتم میخوام برم خرید باهام اومده یا پول زده برام 

ولی بهش مستقیم نگفتم اینو بگیر 

شارژ و درخواست پول و غیره 

خودش انجام داده ولی خب من نیاز هم داشته باشم‌ نمیگم

به نظرم خوب بود تا الان ولی فکر میکنم ممکنه بعد که رفتیم خونه خودمون به مشکل بخورم 

نتونم خواسته هام رو بگم

الان دلم یه سری تنقلات میخواد فکرم درگیره خودم برم مغازه یا به اون بگم 

همیشه میگه چیزی لازم نداری 

میگم نه 

بنده خدا میگه آرزو به دلم موند یکبار بگی اره

در تاریخ 1400/04/04 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدا جونم ممنونم به خاطر اتفاقات خوب پیش رو

تقصیر خدته چی بگیم الان ما

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تقصیر خدته چی بگیم الان ما

میدونم ولی اصلا یه جوری میشم بخوام بگم

نمیدونم از غروره یا چی

در تاریخ 1400/04/04 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدا جونم ممنونم به خاطر اتفاقات خوب پیش رو

خب چرا نمیگی 

الان زنگ بزن بگو هوس تنقلات کردم خودش می‌ره برات میگیره میاره😁😁😁

من عقد بودم هر چی میخواستم بهش میگفتم والا تعارف نداشتم،،😂😂😶😶😶😶

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2738
خب چرا نمیگی  الان زنگ بزن بگو هوس تنقلات کردم خودش می‌ره برات میگیره میاره😁😁😁 من عقد بودم ...

جدی چه خوب

پول رو چطور میگفتی

ایشون پیش قدم شده شما رد میدی این رفتار شماست که در آینده ایشون رو میسازد . از الان شروع کن بگو 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
2706