2733
2739
عنوان

از وقتی عقد کردیم به شوهرم نگفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 96 پست
خب اونم میدونه مثلا میریم بیرون میگه یه بار هم تو بگو یا پیشنهاد بده  همش من نگم  مثلا ...

خوب اینکه خیلی خوبه...

دوست داره علاقه هاتو بدونه و اینکه تو با درخواست کردن ازش بهش حس قدرت و مسولیت پذیری بدی...

تو هم خجالت نکش و بگو وقتی می‌پرسه.

خوب زمانی که باهم حرف می‌زنید در مورد علایق همدیگه اول تو از اون بپرس چی دوست داره بعد تو هم علایق خ ...

بهش گفتم از کادو گرفتن 

خرید کردن خوشم میاد 

یا چیزای دیگه 

روم نمیشه بگم مثلا من کادو لباس بگیرم 

البته تو دوران آشنایی بهش گفتم

در تاریخ 1400/04/04 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدا جونم ممنونم به خاطر اتفاقات خوب پیش رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش گفتم از کادو گرفتن  خرید کردن خوشم میاد  یا چیزای دیگه  روم نمیشه بگم مثلا من ...

وقتی باهم میرین بیرون وبازار برو تو بوتیک لباس یا لوازم آرایشی یا هرچی دوست داری بگو این را دوست دارم تا برات بخره یا از پشت ویترین نگاه کن بگو این لباس چقدر خوشگل 

اینجوری متوجه میشه 

2728
بهش گفتم از کادو گرفتن  خرید کردن خوشم میاد  یا چیزای دیگه  روم نمیشه بگم مثلا من ...

عزیزم با همسرت راحت باش همون جور که اون از تو درخواستی داره راحت میگه تو هم باید بگی 

بی خیال باش از مردها باید چیز خواست تا حس خوبی داشته باشن 

مردها واسه زنی که پول براش خرج کنن بیشتر ارزش قائل هستن

نه همسر من اینجوری نیس زیادی ولخرجه هرچی داریم باید بخوریم کلا پس انداز دوس نداره

خوبه عزیزم تو لحظه زندگی میکنین ،عالیه

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (: