2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط دعا میکنم که اینایی که درآمد عالی دارن به فقرا و نیازمندان و ایتام کمک کنن، و خود ماهم ایشالا ...

اتفاقا اونایی ک وسعشون کمتره بیشتر ب فقیرا کمک میکنن هرچی پولدارتر دور از جون خسیس تر

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
من اصلا سی تومن تو مخیله ام نمیگنجه. دو سه تومن برام رویاییه😂😂😂

دقیقا منم

عکس پروفایلم دخترمه😍⁦🧿🧿🧿🧿دلیل زندگیمه😘 لطفا برا عاقبت بخیریش دعا کنین⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2731
آره واقعااا  اما میدونی پزشکی و اینا شغل هایتضمبن شده هستن  اما من کرد حس میکنم آرایشگری ...

والا همچین تضمینم نشده الان داداش من داره پزشکی میخونه کلی استرس شغلی داره

وقتی تو ۶ سال رزیدنتی باید با حقوق ماهی ۲ میلیون زندگی کنی و وقتی انترنی با ماهی ۸۰۰ تومن ک پول اسنپت نمیشه دستتو جلو پدرت دراز کنی خیلی اعصاب خورد کنه.

اما باور کن آرایشگرا اینقد متقاضی دارن ک اینهمه زیادن اگه مشتری نداشتن ک اینهمه بقول شما آرایشگاه مثه قارچ سبز نمیشد تو هرکدومشم میری ی عالمه ادم هست ک هرکس لیستی از کلی کارای عجیب و غریب داره ک انجام بده چ بدونم امبره و میکروبراش؟!؟ من واقعا نمیدونم حتی اینا چی هست

خانم آقای دکتر
خخخ یکی چند روز پیش تاپیک زده بود خواهر شوهرم مسخرم میکنه چون خونم کوچیکه میگه خاک تو سرت مگه لونه م ...

🤣🤣🤣🤣🤣

خوبه آخرش نفرین نکرده

یک بار دیگر عشق را با خون  نوشتن

با دروغ و پز دادن و نیرنگ اینا پول حقوق بیشتر نمیشه کسی که اینجوری میگه بعضیا بجز دکتر و مهندس اینا اونم دو طرف اره 30 در ماه هس شایدم بیشتر ولی بعصیا که در اندش کمه و نداره اینقد میگه عقده پول دارن بنده خدا

خودشون گول میزنن و بقیه رو ام 

وقتی حقوقت باشع 8 تومن در ماه چرا باید بگی 100 میلیون یا 30 مگه بیشتر میشه😂😂

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
2738
تهران هستیم عزیزم اخه اینجا هم کار زیاده ولی خوب دستگاهش نزدیکه ۳.۴ میلیارده الانا

آره میدونم واقعا خیلی خیلی گرون شده ، یه مزدا باربری الان کلی گرون شده چه برسه به بقیه دستگاه ها 

خداراشکر 

ایشالا روزی شون ده برابر بسه 

البته تهران هم شهر پر خرجیه نسبت به جاهای دیگه و اگر خدای نکرده یه وسیله از دستگاه شون‌ خراب بشه کلی خرج بر میدارن

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
خوش بحالشون والا 😂 من تو عمرم 30 ت رو یکجا ندیدم 🤣

تو که بابات راننده ماشین سنگینه دیگه چرا😉

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
بابا چه ربطی داره من بابام دستگاه سنگین داره بیل مکانیکی ماهی ۶۰ تومنه حقوقش 

ببخشید میدونید قیمت خود بیل مکانیکی چنده و چطوری میشه خرید و باهاش کار کرد؟

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
من وقتی ازدواج کردم شوهرم دانش‌جو بود بعدشم رفت سربازی بخدا دولت بهمون ماهی 50 تومن میداد 90 تومن یا ...

منم همسرم دانشجو بود و ماهی ۱۱۰۰ میگرفت که ۱ تومنش قسط وام خونگی ای بود ک گرفته بود بدون اینکه من بدون برا من سرویس طلا بخره

خانم آقای دکتر
2706