2737
2739
بله ممنون میشم

بیل مکانیکی کوماتسو ۴۰۰ 

۴ .۵ میلیارد قیمتشه 

ماهانه ۱۵۰تا۳۰۰میلیون درآمد (بستگی به معدن و ساعت کار داره)

ولی معدن کار سختیه و باید خودت بالا سر وسیله ات باشی و نمیشه بدی راننده و ول کنی بیای و خرید بیل هم باید آشنا داشته باشی چون میندازن به آدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیل مکانیکی کوماتسو ۴۰۰  ۴ .۵ میلیارد قیمتشه  ماهانه ۱۵۰تا۳۰۰میلیون درآمد (بستگی به معدن ...

اینطوری که خیلی خوبه ،اگر ماهی ۳۰۰ بده ۱۰ماهه حدود ۶۰درصد سرمایه برمیگرده 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
اینطوری که خیلی خوبه ،اگر ماهی ۳۰۰ بده ۱۰ماهه حدود ۶۰درصد سرمایه برمیگرده 

شما دست بالا حساب نکنید ۳۰۰میلیون یعنی ساعت کاری بالا و دستگاه خراب میشه 

۳۰تا ۵۰میلیون راننده و روغن ریزیه در ماه 

درآمدش عالیهههههه ولی معدن کار هر کس نیست 

2728
شما دست بالا حساب نکنید ۳۰۰میلیون یعنی ساعت کاری بالا و دستگاه خراب میشه  ۳۰تا ۵۰میلیون راننده ...

درسته 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
ما دوتامون مهندسیم ماهی ۱۵ روهم نمیگیریم🤣 

صادقیت خیلی حرفه درست بودن

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
منطقتونو پشت اعتقاداتتون قایم ‌نکنید دیگه!

اعتقاد؟!

کاربری مرد - فعال مدنی - کارشناس سیاسی امنیتی اقتصادی - پاسخگو هرررررررررررسوال دینی و سیاسی بشرط بقا کاربری             خدایا خودت کاربریمو نگه دار . پناه میبرم به تو از تعلیق کنندگان
2740

نباید شغل های معمولی رو با یه سری شغل خاص مقایسه کرد.همون جراح و دندون پزشک معمولی هم بعد ده پونزده سال به در امد بالای سی تومن میرسن اونم اگه حرفه ای و کار درست باشن .اکثر شغلاحتی  در امدی نصف سی تومنم نداره مگر اینکه کارآفرین باشی یا سرمایه اولیه از خودت باشه و با پول خودت کار کنی .

قطاری به سمت خدا میرفت به بهشت که رسید همه پیاده شدند ...یادشان رفت مقصد خدا بود   
بیل مکانیکی کوماتسو ۴۰۰  ۴ .۵ میلیارد قیمتشه  ماهانه ۱۵۰تا۳۰۰میلیون درآمد (بستگی به معدن ...

سلام ما میخابم بیا بکهو بگیریم اگه جایی و می‌شناسیم با مارک خوبی می‌شناسیم میشه که معرفی کنید ممنون

2706