2733
2734
عنوان

منابع کنکور تجربی (کمک😐😂)

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 42 پست
من متوجه نشدم اول گفتی نهم خوب نخوندم که مدرسه خوب بیارم الان میگی معدلم20شده چطور شد؟

برای نمونه و تیزهوشان نخوندم، چون سطح کتاب با سطح ازمون کاملا فرق داره دوست من 🙂

معدلم خوب شد چون کتابو خوب خوندم البته ترم دومم حضوری بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مررسی از راهنماییتون. اره الان که دهمم شروع کردم دیگه.  ازمون قلمچی هم ثبت نام کردم. تنها مشکل ...

موفق باشی عزیزم.پیوستگی خیلی مهمه چون تشکیل حافظه و ماندگاری مطالب توی ذهنت انجام میشه. تلاش کن اصلاحش کنی.

امیدوارم کلی موفق باشید💜

مرسی عخشمممم دعا کن پزشکی قبول شم چشم رل سابقمو در بیارم

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
2728
مرسی عخشمممم دعا کن پزشکی قبول شم چشم رل سابقمو در بیارم

مطمعنم موفق میشی💪✌️

همین که میخوای قوی بودن خودتو به بقیه ثابت کنی یعنی نصف راه موفقیت رو طی کردی. بقیشم قوی میری جلو🙂

برای نمونه و تیزهوشان نخوندم، چون سطح کتاب با سطح ازمون کاملا فرق داره دوست من 🙂 معدلم خوب شد چون ...

آهان.خیلی بهش فکر نکن من دختر عموم سه سال راهنمایی نمونه بود سه سال دبیرستان تیز هوشان پرستاری قبول شد یکیی از اشناهم مدرسه عادی میرفت پزشکی قبول شد 

آهان.خیلی بهش فکر نکن من دختر عموم سه سال راهنمایی نمونه بود سه سال دبیرستان تیز هوشان پرستاری قبول ...

جدا؟ منم با هرکی صحبت میکنم میگه که به پشکار خودتو، 

شما خودتونم کنکوری هستین؟ 

2740
مطمعنم موفق میشی💪✌️ همین که میخوای قوی بودن خودتو به بقیه ثابت کنی یعنی نصف راه موفقیت رو طی کردی. ...

فدات شم که 

ولی من از بقیه خیلی عقب ترم من سال یازدهمو اصن نخوندم

نمیدونم تو این سه ماه چجوری میخام هم دهم هم یازدهمو جم کنم

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
میشه یکم راهنمایی کنی منو؟ برای یه سال اولی

دهمی؟

اگه دهمی از الان نمیخاد تست بزنی اما درسای مدرستو قشنگو با دقت بخون تابستون سال یازدهم

یعنی وقتی که خواسدی بری دوازدهم تست زنیو شروع کن عشق

فدات شم که  ولی من از بقیه خیلی عقب ترم من سال یازدهمو اصن نخوندم نمیدونم تو این سه ماه چجوری ...

من یه جا خوندم اگه هروز حتی 10 تا تستم بزنی کلی از بقیه که هیچی نمیخونن جلویی و شاید اون 10 تا تست اخر تورو به هدفت برسونه. حالا توهم تلاش کن و  وقتتو هدر نده💜💪

مطمعنم موفق میشی

من یه جا خوندم اگه هروز حتی 10 تا تستم بزنی کلی از بقیه که هیچی نمیخونن جلویی و شاید اون 10 تا تست ا ...

مرسی عشقم که بهم امید میدی فدات شم

مطمئنم توهم موفق میشی قربونت بشم ک