2726
عنوان

منابع کنکور تجربی (کمک😐😂)

604 بازدید | 42 پست

سلامم به کنکوری های عزیز، خسته نباشید✌️

دوستان میتونید چندتا منبع خوب برای زیست و ریاضی و فیزک و شیمی به من معرفی کنید؟ 

من خودم تعریف این منابع زیاد شنیدم

زیست :میکرو گاج نقره ای

^ریاضی:سیر تا پیاز گاج، مهر وماه

شیمی :میکرو، همه کتابا خوبن

، فیزیک :ضعیف=سیر تاپیازگاج

خوب=میکرو طبقه بندی  گاج

نظر شما چیه؟ 

یه سوال دیگه:به نظرتون مدرسه تاثیری تو نتایج کنکور داره؟ چون من نهمم خوب نخوندم که یه مدرسه ی خوب بیارم الانم پشیمونم ولی راهی نیست دیگه 

بزار بهت بگم

من ازینا استفاده میکنم

شیمی مبتگران

ریاصی مهروماه

فیزیک خیلی سبز

زیست خیلی سبز

زبان شهاب اناری

دینی خیلی سبز

فارسی نشر الگو

عربی خیلی سبز

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرسی عزیزم،.  به نظرت سطح مهروماه خیلی بالاست یا متوسطه؟

عالیه

به نظرم خیلی خوبه واقن همه نکاتو گفته

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
منم فعلا در سطح متوسط میخوام، وقتی یکم پایم بالا اومد باید منبع دوم تهیه کنم

توصیه میکنم 1اگه عاشق تجربی هستی وارد شو.2به نظرم اگه از همون اول قوی شروع کنی بهتره من خودم همین کارو کردم اولش یه کم سختته ولی بعدش که بیافتی رو دور خودت متوجه میشی که سطحت ز بقیه چقدر بالاتره.3اگه هدف رشته تاپ داری از همون دهم واقعا بخون مستمر که اخرش اذیت نشی.4اگه میتونی از نظر مالی مشکلی نداری از همون دهم ازمون بده ترجیحا قلمچی چون جامعه اماریش بالاتره.

مرسی پس منم مهروماه میگیرم. چندتا جای دیگه هم خونده بودم که سیر تا پیاز خیلی سادست و بدرد کنکور نمیخ ...

اری خواهروم

شما سال چندمید؟ 

من دارم میرم دوازده ایشالله سال دیگه کنکور😑🤦‍♀️

توصیه میکنم 1اگه عاشق تجربی هستی وارد شو.2به نظرم اگه از همون اول قوی شروع کنی بهتره من خودم همین کا ...

مررسی از راهنماییتون. اره الان که دهمم شروع کردم دیگه. 

ازمون قلمچی هم ثبت نام کردم. تنها مشکلی که دارم همون درس خوندن مستمره که بهش اشاره کردید✌️😐😂

2706