2737
2739
عنوان

منابع کنکور تجربی (کمک😐😂)

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید هی سوال میپرسم،  شما خودتونم از دهم شروع کردید؟ چطوری تونستید ترازتونو بکشید بالا

من از دهم شروع کردم اما چون پیوستگی نداشتم خیلی پیشرفتی نداشتم و نا امید میشدم اما بعدش سعی کردم توی ازمونا اگه کامل به بودجه بندی نرسیدم همون مقدار که میرسم رو خیلی خوب بخونم ازمونای اولم شیمی رو20درصد میزدم اما چون میدونستم که نقطه ضعفمه وقت بیشتری واسش میزاشتم ازمونای اخر به60-70میرسیدم

من از دهم شروع کردم اما چون پیوستگی نداشتم خیلی پیشرفتی نداشتم و نا امید میشدم اما بعدش سعی کردم توی ...

آااااا، منم شیمیم زیاد خوب نیست برای همین دنبال کتاب سطح متوسطم

2728
آااااا، منم شیمیم زیاد خوب نیست برای همین دنبال کتاب سطح متوسطم

ببین نظر من اینه که از الان سنگین شروع کنی تا مهر روی دور می افتی اما اگه الان کتاب متوسط بگیری شاید تا مهر تمومش کنی تازه مهر باید بری سراغ سنگین تر الان هر جور خودت راحت تری خودتو بهتر میشناسی

ببین نظر من اینه که از الان سنگین شروع کنی تا مهر روی دور می افتی اما اگه الان کتاب متوسط بگیری شاید ...

اره الان که فکر میکنم اینم هست. 

یعنی به نظر شما نشر الگو بگیرم برای زیست؟ 

اره الان که فکر میکنم اینم هست.  یعنی به نظر شما نشر الگو بگیرم برای زیست؟

آره ببین من خودم زیست و شیمی نشر الگو استفاده میکردم به نظرم خیلی خوبن مخصوصا شیمی .فیزیک حتما میکرو گاج بگیر چون خیلی سبز زیاد جالب نیست.عمومی ها خیلی سبز خوبن 

2738
یه کانال تلگرامی هست سیب ترش.مشاوراش خوبن خواستی یه سر بزن معرفی منابع مختلف رو هم دارن

م

حتما سر میزنم. 

به مشاوره گرفتنم فکر کردم ولی خب مامانم گفت بزار تابستون سال بعد بگیر

💜💜💜🤩خدارشکر که تونستم کمی مفید باشم 

فدات شم که

کمی که چه عرض کنم

بسیار بسیار مفید بودی

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست