2737
2739

دوستان کسی هست که از کرم یو روغنی نتیجه گرفته باشه ،چه در دوردن بارداری چ بعدش ؟؟

مخصوصا دوران بارداری ؟؟؟

یه صلوات برام میفرستی که نی نیم ه
اگ راهی بودلایکم کنید😁

😂😂😂

والا اینجا مثلا سایت بارداریه 

همه دنبال چیزای دیگن سولای بارداری اینارو اصلا محل نمیدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂 والا اینجا مثلا سایت بارداریه  همه دنبال چیزای دیگن سولای بارداری اینارو اصلا محل نمید ...

شنیدم روزی یه گرده بخوری پوستت ترک نمیخوره 

روغن زیتون و نارگیل هم خیلی خوبع هر روزبزنی

ای ام کورد
2731
شنیدم روزی یه گرده بخوری پوستت ترک نمیخوره  روغن زیتون و نارگیل هم خیلی خوبع هر روزبزنی

گردو منظورته؟؟ 

نارگیل و زیتون قاطی کنم؟؟؟ 

اره گرده دیگه خودش سالم بشکنی بخوری  روغن ناگیل و نمیخواد قاطی کنی جدا بزن مثلا شب نارگیل صبح ...

اها 

مرسی عزیزم ممنون❤

من از سه ماهگی روغن بایو اویل میزدم روزی دوبار

شکمم کم ترک خورد

ولی بچمم زود به دنیا اومد یه ماه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2738
من از سه ماهگی روغن بایو اویل میزدم روزی دوبار شکمم کم ترک خورد ولی بچمم زود به دنیا اومد یه ماه

ینی زایمان زودرس به خاطر روغن بود؟؟؟

ینی زایمان زودرس به خاطر روغن بود؟؟؟

نه عزیزم

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن