2733
2739

بیایید تجربه هامون رو باهم به اشتراک بگذاریم ، به دوستانتون هم بگید بیایند ، تاپیک رو بترکونید💚💚💚

درد و دل و تجربه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آیا آنزیمهای کبدیت هم بالاست؟ آیا آزارام مصرف میکنی؟ آیا بچه داری؟ آیا موقع بارداری آزارام میخوردی؟ میزان مصرف پردنیزولونت چقدر بوده؟

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2731
آیا آنزیمهای کبدیت هم بالاست؟ آیا آزارام مصرف میکنی؟ آیا بچه داری؟ آیا موقع بارداری آزارام میخوردی؟ ...

شبیه برنامه های تبلیغاتی تلویزیونی سوال کردی😁

نه عزیزم مجردم ، مشکل کبدی ندارم ، داروهای اصلیم هیدروکسی و نیزوپرد هست که هر چند وقت یکبار بنا به شرایط دوزشون بالا پایین میشه

آیا آنزیمهای کبدیت هم بالاست؟ آیا آزارام مصرف میکنی؟ آیا بچه داری؟ آیا موقع بارداری آزارام میخوردی؟ ...

شما هم ارتریت یا روماتیسم داری؟ اگه اره از تجربه هات بگو ، خوشحال میشم بشنوم 💫

شبیه برنامه های تبلیغاتی تلویزیونی سوال کردی😁 نه عزیزم مجردم ، مشکل کبدی ندارم ، داروهای اصلیم هید ...

خب پس راهمون سواست، من دیگه درد و دلی ندارم بکنم، گفتم شاید اشتراکاتی با اتوایمیون کبد داشته باشید...

و من الله توفیق...

بگذار من به درد خود بسوزم....

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2740
خب پس راهمون سواست، من دیگه درد و دلی ندارم بکنم، گفتم شاید اشتراکاتی با اتوایمیون کبد داشته باشید.. ...

امیدوارم زودتر خوب بشی عزیزم💚💚💚

بیماری دیگه ای هم داری؟

من کلکسیون مشکل دارم ، شما چی دوست داری ؟😁😂

من الان باردارم... دو ساله پردنیزولون دیگه نمیخورم. بارداری پرخطری دارم و البته ارتریت روماتوئید هییچی نیست! قشنگ زندگیتو بکن! امیدوارم روزهای خوبی داشته باشی... به امید بهبودی کامل

امیدوارم زودتر خوب بشی عزیزم💚💚💚 بیماری دیگه ای هم داری؟ من کلکسیون مشکل دارم ، شما چی دوست داری ...

خودم فعلا کلکسیونرم جیگرم! از اون حرفه ای هاش... منم امیدوارم به زودی زود دست از این سوسول بازیا برداری!   چیه کلکسیون راه انداختید! 

ان شاالله به حق همین شب عزیز بیماریتون کاملا محو بشه...

من الان باردارم... دو ساله پردنیزولون دیگه نمیخورم. بارداری پرخطری دارم و البته ارتریت روماتوئید هیی ...

مرسی عزیز دلم ، انشا الله نی نی شما هم سالم بدنیا میاد و نوه هاتم میبینی😁

من آرتریت روماتوئید ندارم ، آرتریت ایدئوپاتیک جوانان دارم که فرق میکنه علائم و مشکلاتش ، فعلا خداروشکر نسبتا کند شده ولی اگر پیشرفت کنه نیزنه به قلب و ریه و فلجی هزار تا بدبختی دیگه ولی من اصلا به حسابش نمیارم 😂😂

روزی ۱۴ ، ۱۵ تا قرص میخورم ولی عین خیالم نیست.

شما هم استرس نداشته باش ، چون استرس برای مادر و جنین سمه و باعث زایمان زودرس میشه و روی مغز جنین تاثیر منفی میزاره از اخبار بد دوری کن ، اگه نمیتونی دوری کنی زک مدت تلویزیون و موبایل رو بزار کنار ، فقط پیجها طنز ببین و سعی کن بخندی.

راستی! الان میان تاپیکت رو به درخواست خودت میترکونن  

در ادبیات نی نی سایت درخواست ترکوندن تاپیک یعنی تعطیلی  

من دیگه حرفی ندارم!  

خودم فعلا کلکسیونرم جیگرم! از اون حرفه ای هاش... منم امیدوارم به زودی زود دست از این سوسول بازیا برد ...

عزیزم ، من کلا به حساب نمیارم بیماریهام رو ، بر عکس پوست کلفتم 😁😂

اگه بخوایم مثل پیرزنها ناله کنیم چه فایده ، دنیا ارزش این چیزارو نداره.

هیچکس نمیدونه اصلا مریضم ، خودمم عین خیالم نیست😁

2706