2737
2739
عنوان

مامانایی که تازه فهمیدن باردارن میایین از الان تازایمان باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 178 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ببین به چی ویار داشتی اون موقع

کلا ب همه غذاها دیروز همبر خوردم اصن حالم بد نشد خخ هرروز بردارم همبر بخورم یبوست داشتم شدید خیلی بهتر شدم نمیدونم بخاطر اینکه یبوست خوب شده دیگه حالت تهوع ندارم بار اولمه همش فکرای مزخرف ب ذهنم میزنه😐😭

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻
2742
گرسنمه همش صبح حالت تهوع دارم کمرم و دلم درد میکنه که خیلی نگرانم بابتش

نگران چی من دوروزه حالت تهوع ندارم از فکر ‌خیال دیونه شدم 

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻
بچه هاموم اسفندی میشن درسته.

من دکتر گف ۲۳بهمن

کلا ب همه غذاها دیروز همبر خوردم اصن حالم بد نشد خخ هرروز بردارم همبر بخورم یبوست داشتم شدید خیلی به ...

جااااانم مبارکه پس اولین باره مامان میشی

من یه پسر دارم

تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!
2738

درد دل و کمرم

اما خب میگن طبیعیه

اون که تهوع نداری مهم نیست چون هر روز بارداری یه شکل

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
جااااانم مبارکه پس اولین باره مامان میشی من یه پسر دارم

اره ۲۰سالمه هیچی بلد نیسم 

ای بابا نه تهوع که همیشگی نیست

گاهی ویاره میاد و میره

تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!
چندم بود آخرین پریودیت؟ سونو قلب رفتی؟

۲۳اردیبهشت آخرین بود الان هفت هفته دوروزمه انشالله آخر هفته میرم سنو قلب

2706