2737
2734
عنوان

راهی جز مرگ نمونده

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هرچقدر تواین ظلمت رفتم اخرش تاریکی کلا تاریکی

اگر قرار نبود این مانع در آینده به پدیده‌ای حیرت‌آور تبدیل شود، هرگز با آن مواجه  نمیشدی

2728
من هرچقدر تواین ظلمت رفتم اخرش تاریکی کلا تاریکی

عزیزم میتونم بپرسم چند سالتون

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪
منم یه مدت حالم بد بود تنها چیزی که بهم کمک کرد این بود که رابطم با خدا قوی کردم، مشکلم حل نشد ولی ح ...

من هرچقدر قوی ترمیکنم هرکاری میکنم میگم عب نداره بازم مشکلات دیگ میندازه خدا سررام نمیدونم چیکارکنم

منم خسته شدم از زندگی از حرفای که بابام میزنه از رفتاراش واقعا خسته شدم فقط دوس دارم زودتر بمیرم ورا ...

منمممم خیلی هم دردیم نمیتونم پیش کسیدهم چیزی بگم 😭وقتشو داری باهم یکم دردودل کنیم

2740