2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان چی گرون نیس

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻
2738

اگه بینیت قوز نداره و فقط بزرگه میتونی از پلاسما جت استفاده کنی هزینه اش خیلی کمتر از عمله😊 

میشه برا قبولیم تو کنکور یدونه صلواتمهمونم کنی؟                    ..*..*..*..*...*....حاجت روا شی😍❤....*...*..*...*..*...*..         
چون بازارش محصور عزیزم  تاپیک اخرم بخون پزشک ها دوست ندارن اجاره بدن پزشک های بیشتر اموزش ببین ...

اصلا نمیدونم این نرخ تعرفه بر چه مبنایی بالا میره و اینکه سالیانه س یا چی

چون بازارش محصور عزیزم  تاپیک اخرم بخون پزشک ها دوست ندارن اجاره بدن پزشک های بیشتر اموزش ببین ...

عزیزم مگه خودرو هست که انحصاری باشه؟

چیزی که توی مملکت ریخته پزشکه! دانشگاه دولتی و ازاد و ... هرساله چقدر دانشجوی پزشکی میگیرن. اگه بعد از عمومی عرضه قبولی در تخصص را ندارن مقصر خودشونن. مثل لیسانسه های حقوق که بیشترشون نمره پولی گرفتن و عرضه قبولی آزمون کانون وکلا را ندارن.

توی این مملکت به اندازه کافی وزارت بهداشت به پزشکها باج میده از حقوق نجومی بگیر تا .. پس لطفا دیگه براشون قصه نساز.

راستش من نمیدونم هدف شما از این حرفها چیه؟

یه روز میگی پزشک و‌ کارگر باید مثل هم باشن یک روز میگی پزشکی انحصاریه!!! مشکلت چیه؟ کسی تو فامیل پزشک دارین؟ هر کی هست داره رشته اش میبره بالا حرف غیرمنطقی میزنه اصلا باور نکن.

الان طرف عرضه قبولی تخصص ارتدونسی نداره میره تهران ۶ ماه اموزش میبینه میره ارتدونسی میکنه! یا عرضه قبولی دندانپزشکی نداره میره وردست یک دندانپزشک یاد میگیره بعد میشه دندانپزشک تجربی!!! یا عمومی هست عرضه قبولی تخصص پوست و مو نداره عمومیه ولی مینویسه پوست و مو زنان و ...

اینقدر پزشک عمومی که عرضه قبولی تخصص ندارن زیاده که طرح پزشک خانواده تو بعضی استانها اجرا شد که اینها برن سرکار. کدوم انحصار؟ توقع داری وزارت بهداشت بیاد جای اینها درس بخونه آزمون تخصص بده؟

بعد هر رشته ای یک تعداد مشخص پذیرش میگیره . هر رشته ای مثلا مهندسی سالی مثلا ۳۰۰ تا قبولی دارن این اسمش انحصار نیست،

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
اصلا نمیدونم این نرخ تعرفه بر چه مبنایی بالا میره و اینکه سالیانه س یا چی

هیچ مبنایی نداره. وزارت بهداشت زورش زیاده مرتب حقوق پزشکها را میبره بالا

والا اینها که اتم نمیشکافن اینقدر حقوق میگیرن

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2706