2733
2734
عزیزم مگه خودرو هست که انحصاری باشه؟  چیزی که توی مملکت ریخته پزشکه! دانشگاه دولتی و ازاد و .. ...

من دارم میگم اینا از اول نمیذارن پزشک عمومی تربیت بشه چون میترسن در امد پزشک.ها بیاد پایین 

ما خیلی به پزشک نیاز داریم حداقل 4 برابر این تعداد که الان ما داریم تو اروپا پزشک هست همین که ورودی رشته پزشکی با وجود متقاضی زیاد و نیاز به پزشک انقدر کمه دلیلش همینه 

ولی مهندس که کشور صنعتی نداریم که به مهندس نیاز بشه تین هگه دانشگاه برا مهندسی درست کردن 

هیچ مبنایی نداره. وزارت بهداشت زورش زیاده مرتب حقوق پزشکها را میبره بالا والا اینها که اتم نمیشکافن ...

اتم نمیشکافن اره برا این که پزشک.کم داریم کمتر کسایی هستن این خدمت عرضه کنن تقاضا هست و در امدشون میره بالا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم میگم اینا از اول نمیذارن پزشک عمومی تربیت بشه چون میترسن در امد پزشک.ها بیاد پایین  ما ...

عزیزم چی میگی شما؟ اینقدر پزشک بیکار زیاد بود که تو بعضی استانها طرح پزشک خانواده زدن که اینها یک پولی گیرشون بیاد و برن سرکار!

جمعیت ایران ۸۰ میلیونه داری با اروپا مقایسه میکنی؟ توقع داری برای هر نفر یک پزشک وجود داشته باشه؟ 

من فکر میکنم شما یا یکی از نزدیکانت دلتون میخواد پزشکی قبول شین و چون نمیتونین میگین پذیرش کمه.

چیزی که تو ایران ریخته پزشکه. اینقدر زیادن که میرن بیمارستانهای آموزشی التماس میکنن برای کار. 

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2731
اتم نمیشکافن اره برا این که پزشک.کم داریم کمتر کسایی هستن این خدمت عرضه کنن تقاضا هست و در امدشون می ...

اینقدر پزشک و‌پرستار تو کرونا مردن آب هم از آب تکون نخورد. صدبرابر دیگه هم بمیرن اینقدر پزشک و پرستار اضافی داریم که نیاز نیست پذیرش بره بالا

اتفاقا وزارت بهداشت باید پزشکی رو کمتر پذیرش کنه

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
عزیزم چی میگی شما؟ اینقدر پزشک بیکار زیاد بود که تو بعضی استانها طرح پزشک خانواده زدن که اینها یک پو ...

😐😐😐😐😐من دارم میگم برای هر هزار نفر باید حداقل 4 پزشک باشه در ایران سه پزشک بازار ورودیش انحصاریه 

تعجب میکنم شما چطور تحصیل کرده ای 

😐😐😐😐😐من دارم میگم برای هر هزار نفر باید حداقل 4 پزشک باشه در ایران سه پزشک بازار ورودیش انحصاری ...

باشه تو راست میگی

بشین تا پذیرش بره بالا که قبول شی

همینجوریش پزشکهاش سواد ندارن مردم به کشتن میدن خدا به داد روزی برسه پذیرش بره بالا دانش آموزهای کم هوش برن پزشکی مردم بیچاره کنن

2740