2733
2734
عنوان

چرا باید.ی سری شغل ها بازارش انحصاری بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1864 بازدید | 246 پست

عزیزم یه پزشک برای فوق تخصص شدن حدود 14 سال از عمر و زندگیش رو میگذاره، خوب حقش هست درآمد بالا داشته باشه بعد این همه زحمت

این همه آدم با دلالی و فوتبال و پست های من درآوردی و حقوق نجومی و وام کلان و... پولدار شدن بدون زحمت خاصی چرا فقط به پزشک ها گیر دادی

رشته داروسازی الان برای خود داروسازهای جوان هم به درد نمیخوره چون‌مجوز داروخونه نمیدن به داروسازهای جوون.‌ علتش هم اینه که داروخونه های قدیمی مخالفت میکنن و‌نمیخوان درآمدشون بیاد پایین. بقیه دکترای جوون‌ هم باید برن زیر دست بقیه کار کنن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پزشکان ما دلال و کاسب شدن متاسفانه فقط نگران زیاددشدن تعدادشون و کاهش دستمزدن ادعا دارن حافظ جان انس ...

از انصاف نگذریم،. گزشک خوب هم زیاده، تو هر صنفی آدم خوب و بد هست

خودم پزشک دیدم دستمزد خودش رو نگرفته برای بچه یتیم

عزیزم یه پزشک برای فوق تخصص شدن حدود 14 سال از عمر و زندگیش رو میگذاره، خوب حقش هست درآمد بالا داشته ...

خیلی ها هم.برای شغلشون زحمت میکشن و تلاش میکنن.به در امد بالا میرسن مگه ؟ 

من فقط میگم محدودش نکنن 

بله تو فوتبال هم فساد هست 

2731
از انصاف نگذریم،. گزشک خوب هم زیاده، تو هر صنفی آدم خوب و بد هست خودم پزشک دیدم دستمزد خودش رو نگرف ...

بلع درست ادم خوب پزشک هم داریم 

بحث من سر این ظرفیت محدود و صفی که تو کنکور تجربی به طمع پول درست شده هست

عزیزم چرا ظرفیتش محدود هست پس  چرا صف بستن پشت کنکورش  چرا این همه دانشگاه برا رشته مهند ...

میخوای طرف بیاد پزشکی هفت سال عمر بگذرون کار هم نداشته باشه برای چی هست 

ظرفیتش بالا اتفاقا 

این پشت کنکوری ربطی به ظرفیت ندارد این بی فرهنگی پدر و ماداری ماست که میگن بچمون حتما باید پزشک بشه

میخوای طرف بیاد پزشکی هفت سال عمر بگذرون کار هم نداشته باشه برای چی هست  ظرفیتش بالا اتفاقا&nb ...

طمع پوله عزیز

که صف میبندن والا در امد پزشک خیلی تفاوت نکنه با شغل دیگه این فساد شکل نمیگیره 

دکتر ها کم ان و دستمزد رو هر چقدر بخوان بالا میبرن به شهرستان هم نمیرن

من کاری با تعداد ندارم  تعداد زیاد بشه ولی درآمد دست نخوره که بهتره چون فشار کاری پایین میاد ! ...

تعداد پزشک.زیاد شه بازار کارشون رقابتی میشه چون افراد بیشتری خدمت پزشکی ارایه میدن و تو رقابت پزشک ها دستمزد میاد پایبن

2740
طمع پوله عزیز که صف میبندن والا در امد پزشک خیلی تفاوت نکنه با شغل دیگه این فساد شکل نمیگیره  ...

به هر حال ظرفیتش کم نیست و من نظر اینه تا چند سال دیگه یعنی کمتر از 10 سال دیگه تعداد پزشکا بیشتر از بیمارا میشن من در سال پیش یه کلاس 25 نفر 20 نفرش فقط پزشکی قبول شد اخه مگه یه شهرتسان چند پزشک میخواد

عزیزم یه پزشک برای فوق تخصص شدن حدود 14 سال از عمر و زندگیش رو میگذاره، خوب حقش هست درآمد بالا داشته ...

اولا که خیلی از رشته ها درسهای سخت تر از پزشکی میخونن و بیکارن....من دکترای برق دانشگاه دولتی دیدم شغلشون تضمین‌ نداره. توی کشورای دیگه بین دکتر مهندس و پزشک تفاوت زمین تا آسمون‌نیست

بعدم‌کسی که ۱۴ سال درس خونده حتما‌علاقه داشته....دلیلی نداره برای درآمد خون‌مردم رو بکنن توی شیشه...

توی‌کدوم کشور دنیا یک ‌معلم یا کارمند یا کارگر باید‌ حقوق یک ‌ماهش رو کامل بده تا یه دندون عصب کشی و روکش بکنه؟ کجای دنیا مردم باید خونه شون رو بفروشن تا بچه سرطانیشون رو شیمی درمانی بکنن؟ مافیای ‌پزشکی توی ایران کاری کرده که‌مردم فرش زیر پاشون رو برای درمان بفروشن.  وقتی حقوق بقیه اقشار جامعه بسیار پایینه‌حقوق نجومی‌پزشک معنی نداره.

۱۴ سال درس نخوندن به‌جهنم.‌ از بس ظلم‌کردن جامعه‌پزشکی به مردم‌که دیگه یک ‌ذره آبرو ندارن. حالا یه‌چند تا‌پزشک شریف هم‌این ‌وسط خراب شدن با بقیه. 

شما فکر کردی ۶۰۰ هزار دانش آموز تجربی به عشق خدمت رفتن‌تجربی؟ نخیر...برای‌چاپیدن‌مردم‌هستش.

وضع‌نظام‌پزشکی و بهداشت در ایران فاجعه شده...

به هر حال ظرفیتش کم نیست و من نظر اینه تا چند سال دیگه یعنی کمتر از 10 سال دیگه تعداد پزشکا بیش ...

بازار که ازاد شه فضا رقابتی میشه دنبال اون دستمزد پایین میاد 

اولا که خیلی از رشته ها درسهای سخت تر از پزشکی میخونن و بیکارن....من دکترای برق دانشگاه دولتی دیدم ش ...

👏👏👏👏اینا خون مردم میکنن تو شیشه بعد میگن حافظ جان انسان ان

2706