2737
2734
مادرشوهری داشتم که منو به عنوان برده خودش میخواست وقتی اعصبانی میشد ظرف میشکوند بهم فحش میداد و احتم ...

ببین مرد این مدلی مرد زندگی نیست الان من ناراحتیت رو درک میکنم ولی بدون که تو نباختی بلکه برد کردی زرنگ بودی که مسیر اشتباه رو تا تهش نرفتی زرنگ بودی که نذاشتی بیشتر ازت سواستفاده کنن عاقل بودی که تن به همچین ذلتی ندادی 

سعی کن خودتو سرگرم کنی کلاسای مختلف برو سنتم خیلی کمه من بهت قول میدم موردای خیلی بهتری میتونی پیدا کنی واقعا ارزش داره به خاطر همچین آدمایی خودتو ناراحت کنی ؟؟؟؟

بختم سیاه بود من واقعا بدبختم توی سن بیست و دو سالگی کمرم شکست💔😭🖤

هیچ غصه ای بی پایان نیست،این هم میگذره فقط باید قوی باشی،من دردایی  رو توو دلم دفن کردم هر بار بهش فکر میکنم قلبم میلرزه ،بزرگ میشی ویاد میگیری باهاشون‌کنار بیای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینقدر ناراحت نباش طلاق وقتی صورت میگیره که آدم زندگیت اشتباه بود باشه اگه خودش یا خونواده اش خوب نب ...

نه اتفاقا خداروشکر جدا شدم بچه نداشتم حداقل با بچه جدا شدن سختر بود ولی خب دلم پر از غمه

اسمم ریحانه ست .🌺در کوی ما شکسته دلی میخرند و بس🙂رضی به رضائک 💚
2728
جمع کنید خودتونو .رمان میسازن  خب نرو انگار مجبوره  به اونجا تو که در چه حالی

هیچ وقت هیچ وقت کسی رو قضاوت نکنید به غم کسی نخندید دل کسی رو با حرفتون نشکنید اینارو نمیگم به خاطر خودم به خاطر این میگم که اگه این کارو کنید خدایی نکرده سرتون میاد 

من نفرین و اینا نمیکنم شما غم منو درک نمیکنی چون نچشیدی 

من جای شما بودم اصلا نمیرفتم 

اینجوری فقط داری خودت و کوچیک میکنی .مگه واجبه بری .خودت دوست داری بری عذاب بکشی برگردی هیچ کس با خودش این کار ونمیکنه اصلا رفتنت درست نیست به نظر من البته .شما حتما فرق داری میخوای بری عروسی یه نفر که اصلا ارزش رفتن هم نداره که خودت و زجر بدی اصلا درک نمیکنم .خودت داری به خودت ظلم میکنی

نه اتفاقا خداروشکر جدا شدم بچه نداشتم حداقل با بچه جدا شدن سختر بود ولی خب دلم پر از غمه

آره بابا خداروشکر که عاقل بودی و خیلی زود راه درست زندگیتو پیدا کردی میدونم ناراحتی حق داری ولی نگو بختم سیاهه اگه سیاه بود تا آخر عمر با یه مرد بچه ننه سر میکردی و مادری که حرمتتو نگه نمیداشت 

این همه خانم بودن طلاق گرفتن و بهترین ازدواجارو داشتن توهم مطمئنم اگه بخوای از خیلیای دیگهدمیتونی ازدواج بهتری داشته باشی چون عاقلی 

2740
اصلانم از بخت سیاهت زجه نزن ب درک ب گور باباشون خندیدن الان تازه عروسه اون طرف کیف میکنه بشین ایندشو ...

منم دقیقا همین کارو میکنم ولی فقط برای حفظ ظاهر وگرنه قلبم شکسته شکسته ست

مادرشوهری داشتم که منو به عنوان برده خودش میخواست وقتی اعصبانی میشد ظرف میشکوند بهم فحش میداد و احتم ...

واسه همین برای عروس آرزوهای بد میکنی؟ 😐😐😐نجاتت داده که😐😐😐😐باید خوشحال باشی که برو اونجا برقص

اصلاهمیچین فکری نکن اگه واقعا گناه کار باشه چنان میخوره زمین  بیا بین زمین گرده برو اونجا خوشحا ...

منم سپردمشون به خدا فقط

چشم عزیزم مرسی💚😔

منم یجوری دلشکسته ام

از ته دلم از خدا برات یه بخت خوب و دل شاد کن خواستم🙏🏻🙏🏻🙏🏻 فقط صبرکن 

یک حرف خواهرانه ااز خدا بخواه دلت رو بزرگ کنه تا برای هیچکس بد نخوای اگر بهت بد کردن بسپارشون ب خدا، خدا خودش بدترین مجازات کنندست و بزرگترین بخشنده