2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونی کرونا رو بهونه کنی ؟ یا خونواده بگن تستش مثبت بوده ؟ بهتر از اینکه بری و تا چند ماه آرامش اع ...

نه بگم کرونا گرفتم خانواده همسر سابقم میگن اه ما گرفته تو رو😔

هیچ راهی نیست باید برم

مجبورم با صورت ارایش کرده و لباس قرمز برم 

ولی برگردم تا خود صبح از بخت سیاهم ضجه میزنم 😭از درد توی وجودم

اسمم ریحانه ست .🌺در کوی ما شکسته دلی میخرند و بس🙂رضی به رضائک 💚
2728
چی بگم ولله ،این حس سوختن و بدبختی رو تجربه کردم خیلی سخته…

بختم سیاه بود من واقعا بدبختم توی سن بیست و دو سالگی کمرم شکست💔😭🖤

اگه رفتی هم به بهترین نوع ممکن به خودت برس اصلا ناراحتیتو نشون نده بگو بخند داشته باش میدونمم که خیی ...

همین کارو میکنم بهترین لباسو ارایشو میکنم بهترین طلارو میندازم ولی برگردم خونه ضحه میزنم از بخت سباهم🖤💔😭

2740

اینقدر ناراحت نباش طلاق وقتی صورت میگیره که آدم زندگیت اشتباه بود باشه اگه خودش یا خونواده اش خوب نبودن همون بهتر جدا شدی اگه یه عمر میسوختی و میساختی خوب بود ؟؟؟؟ ناراحتی نداره که این همه آدم تو دنیا دوباره عاشق میشی دوباره ازدواج میکنی 

چرا طلاق گرفتی عزیزم ؟

مادرشوهری داشتم که منو به عنوان برده خودش میخواست وقتی اعصبانی میشد ظرف میشکوند بهم فحش میداد و احتمال اینم میدادم یه روز بچه داشته باشم بچه رو ازم بگیره

شوهرمم حمایتم نمیگرد اگه میکرد طلاق نمیگرفتم دهن بین و بچه ننه بود و خودشم پسر همون مادر بود

اصلانم از بخت سیاهت زجه نزن ب درک ب گور باباشون خندیدن الان تازه عروسه اون طرف کیف میکنه بشین ایندشو نگاکن ک چی میشه بعدشم جای تو بودم شدیییییید بخودم میرسیدم خودمو خوشگلو شیک میکردم بهتربن لباسو ارایش با نازو عشوه جوری ک انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده و از طلاقتم شدیدن راضی بودیو اصلا پشیمون نیستی بلند بلند بخند همش بخند کیف کن برقص انقد برقص اصلا واس خودت عشقو حال کن ببین چقققققد میسوزن 

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
هنوزم دوسش داری؟  سر چی طلاق گرفتین؟

نه دیگه تا لحظه طلاق اره بعدشم دو سه روز اول اره ولی توی این یه هفته انقدر نامردی کردن در حقم که کافر در حق کسی نمیکنه که دیگه ازش متنفرمو سپردمشون به امام رضا

مادرشوهری داشتم که منو به عنوان برده خودش میخواست وقتی اعصبانی میشد ظرف میشکوند بهم فحش میداد و احتمال اینم میدادم یه روز بچه داشته باشم بچه رو ازم بگیره

شوهرمم حمایتم نمیگرد اگه میکرد طلاق نمیگرفتم دهن بین و بچه ننه بود و خودشم پسر همون مادر بود

خانوما شکستن قلب خودمو از درون شنیدم😔💔خوشبحالش که انقدر خوشبخته با وجود ذات بدش

اصلاهمیچین فکری نکن اگه واقعا گناه کار باشه چنان میخوره زمین  بیا بین زمین گرده برو اونجا خوشحال ترین رفتار کن جلو دوستو دشمن خودتو نباز یادت باشه تمام تصورشون از تو موندگار میشه تو ذهنشون 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇