2733
2734

دوستان حالم بده خستم خيليييي وقته نيومدم اينجا همش درگير ي كاري بودم با كلي اميد تلاش كردم تا بهش رسيدم حالا هيچ ذوقي ندارم و حالم همش بده چه مرگمه اخه

گر تو با بد بد كني پس فرق چيست..فقط ميدونم خوبي كني خودتم ارامش داري

بنظرم ی هدف دیگه معین کن برا خودت

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره شده  ادم هرچیزیو فقط تو زمان خودش میخواد ،ازش ک بگذره دیگه دوس داشتنی نیس  همه همینن ...

حالا اينكه ذوق ندارم به كنار حس ميكنم داغونم همش به ي نكته منفي ك توي اين قضيه هست فكر ميكنم و هزارتا نكته مثبتش رو ديگه نميبينم

2728
بنظرم ی هدف دیگه معین کن برا خودت

اگر همه هدفا حس بعدش اينطوري باشه نميخوام ديگه هيچي رو 

حالا اينكه ذوق ندارم به كنار حس ميكنم داغونم همش به ي نكته منفي ك توي اين قضيه هست فكر ميكنم و هزارت ...

یکم حساس هم شدی بنظرم

سعی کن نکات مثبتشو ببینی ب چیزای بدش فکر نکن 

ی مدت بگذره بهتر میشی 

من همیشه چیزها را به سختی بدست میارم و وقتی بهش می رسم دیگه ذوقشو ندارم ..به قول دوستمون زمانش که بگ ...

من قبلا يچيزي ك بدست ميوردم كلييييي ذوق داشتم شايد تا سالها ولي الان خسته شدم بخدا دارم افسرده ميشم اگر بگم چمه نميدونم كسي منو ميفهمه يا ن 

2740
اره شده  ادم هرچیزیو فقط تو زمان خودش میخواد ،ازش ک بگذره دیگه دوس داشتنی نیس  همه همینن ...

عالی بود تعبیرت

اگر تمام شب را به خاطر از دست دادن خورشید گریه کنی،لذت دیدن ستاره ها را از دست خواهی داد!

الان باید احساس سر بلندی،خوشبختی،خوشحالی و...داشته باشید و البته من وقتی یه کاری رو با موفقیت به اتمام میرسونم دوست دارم یه مدت ریلکس کنم و کار هایی که دوست دارم انجام بدم شما هم امتحان کنید

یکم حساس هم شدی بنظرم سعی کن نکات مثبتشو ببینی ب چیزای بدش فکر نکن  ی مدت بگذره بهتر میشی&nbs ...

اره فكنم تنها درمانم زمان باشه !مجبورم اين حسو تحمل كنم تا تموم شه

من قبلا يچيزي ك بدست ميوردم كلييييي ذوق داشتم شايد تا سالها ولي الان خسته شدم بخدا دارم افسرده ميشم ...

منم دقیقا حال تورو دارم. طوری که مهمترین و قشنگترین اتفاق زندگیم خوشحالم نکرد.هر چیزی وقتی تو زمانی که منتظرشی اتفاق نیفته باعث خستگیه این خستگی انقد رخنه کرده که دیگه جایی برای ذوق نذاشته‌.خواستمون  اگه زمان خودش یعنی زمانی که منتظرشی نیفته دیگه فقط یه اتفاقه 

اگر تمام شب را به خاطر از دست دادن خورشید گریه کنی،لذت دیدن ستاره ها را از دست خواهی داد!
الان باید احساس سر بلندی،خوشبختی،خوشحالی و...داشته باشید و البته من وقتی یه کاری رو با موفقیت به اتم ...

روزاي اول دقيقا همين حسو داشتم خيلي ذوق داشتم و ميخواستم كلي استراحت كنم و كارايي ك دوس داشتمو انجام بدم بعد يدفه اين حس لعنتي افتاد به جونم !

همینه 

اصل مسیر که لذت ببری ازش 

وگرنه خود مقصد زیاد هیجانی نیست 

زندگی هم هر لحظه اش یعنی هدف 

پس باز هدف انتخاب کناما با دید این که لذت ببری از مسیر

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته