2733
2734
عنوان

عجیب ترین درخواستی که اطرافیان تا حالا داشتن ازتون چی بوده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2986 بازدید | 105 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم یه سری دوستم ازم درخواست کرد برم به نامزدش پی بدم ببینم پا میده یان ک منم رد کردم  چون اهل چت کردن یا پسرا نیستم و بهش گفتم خوب نیس انقد شکاک باشه و از اول راه شروع کنه بلاخره مرده دیگ یه لحظه شیطون گولش میزنه درخواستمو قبول میکنه و.. 

میشه برای سلامتی اجیم یه صلوات بفرستی🥺                                           مرسی مهربون🙏انشالله حاجت رواشی🌼
2731

باهاش هیزم شکونده احتمالا

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
2738

منم یه خواستگار سمج داشتم که بیزار بودم ازش 

بعد زن داداشش اومده بود باهام صحبت کنه راضی بشم میگفتم ای بابا من چیکار کنم دست از سرم برداره میگفت خب با یکی ازدواج کن😕

گفتم من اصلا نمیخام ازدواج کنم بعد شما میگی اینجوری؟ 😑

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
چه میدونم زنه وحشی پررو النگو هامو هم برا عروسی داداشش میخواست بهش ندادم

مآل منم اینطوری شده بود از داخل فشار دادم درست شد

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2706