2737
2734

یسری خواهرم اومد خونم من تازه عروسی کرده بودم ناهار میگو درست کردم براش میگوها حالت شاه میگو بودن و قیمتش بالا بود‌

دیدم بعد ناهار موقعی که میخواستن برن رفته چندتا بسته میگو برداشته که بزاره کیفش که ببره خونش گفت خوشمزه بود خوشم اومده ببرم منم زدم پرررو بازی گفتم ببین من تازه عروسی کردم با شوهرم رودروایسی دارم شرمنده نمیتونم بدم اگه خواستین بگو بگم برات سفارش بده از جایی که میخره بیاد درخونتون ارسال کنن پولشو بدین خودتون..

چند سری هم زنگ زد گفت لباساتو بده منم ندادم.

😁😁خوشم اومد ازت به خاطر میگوها 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خخخخ عجب خواهری

خیلی کثیفه خواسته ای ک ی احمق ازم داشت و هیچوقت هضم نشد برام

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

خواهرت یکم زیادی پرروعه😂

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق همسرمم❤️خدایا یه پسرخوشگل و باهوش و سالم ازت میخوام❤️دعا کنید تو دلیم یه پسر خوشگل و سالم باشه❤️رفتم ان تی گفت پسره خدایاشکرررررررت خودت مراقبش باش تا به سلامتی به دنیا بیاد❤️😍

همکلاسیم بای بود ازم می‌پرسید بای هستی با هم رابطه داشته باشیم 

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
2738

خواهرته هااا😕😕😕

خودم باردار بودم از فکر کردن به غذام حالم بد میشد یکی زنگ زد گفت مریض شدم برام غذا درست کن ...

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

لباس که ایراد نداره من مجردم خواهرم گاهی وقتا کیف یا لباس منو میگیره منم مال اونو تنوع میشه خوبه 

ولی توی خوراکی ها همیشه اجازه میگیریم هرچند خیلی کم پیش میاد ازش چیزی بگیرم یا اون از ما خوراکی بگیره 

تو فامیل یکی هس فک میکنه فقط خودش ب گوشیش حساسه .مثلا یه چیزی باشه ک بخوایم برا اولین بار امتحانش کنیم میگه اول تو بزن ببینم چیزی از گوشیت پاک میشه یانه اگ نشد منم میزنم🥴🥴🥴🙁🙁منم ک رو گوشیم حساس اصلا قبول نمیکنم 😑

خدا بخودت قسم دنیات ته نامردیه
2706