2737
2734
عنوان

کیا بیدارن بیاین درد و دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 51 پست
من تنها فکرم الان مامانمه که مریضه اونم مریضی رومی که در سال چندبار حاد میشه و دکترام موندن چیکار کن ...

نشنیدم تا حالا

چ بیماری هست؟

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نشنیدم تا حالا چ بیماری هست؟

افسردگی حاد

روز اول سیکل تمام منتظران این گونه است. سعی برای دور بودن از چشم تمام دنیا اولین اقدامشان است تا کسی نپرسد: این ماه هم نشد؟
چراگریع اخه بچه تو دلت گناه داره اونم میفهمه ها پس دیگه گریه نکن

ی شوهری ک تا 1شب تنهام میزاره تو خونه و میره پی عشقو حال یه زندگی گوه ک چون پدر درست ندارم گیر کردم توش و مجبورم توش کتک بخورم و فحش بشنوم اخه چجوری گریه نکنم

2728
الهی امینننننننن ارزوی منم هست این ماه اقدام کردم

ایشالا توام باردار باشی من ماه پنجمه 

روزهای زیادی گذشته تا فهمیدم همیشه اونی که میخوای نمیشه زندگی بازی های زیادی سر آدم میاره که شاید ی روزی حتی فکرشم نمی‌کردی 
ی شوهری ک تا 1شب تنهام میزاره تو خونه و میره پی عشقو حال یه زندگی گوه ک چون پدر درست ندارم گیر کردم ...

عزیزدلم قوی باش بخاطر کوچولوت اون بهت نیاز داره 

دخمله یا پسر

روز اول سیکل تمام منتظران این گونه است. سعی برای دور بودن از چشم تمام دنیا اولین اقدامشان است تا کسی نپرسد: این ماه هم نشد؟
چرا

شوهرم واقعا بده خوده خرم خواستمش اما بعده عقد عوض شد الانم ک حامله ام اصلا ادم نیس نباید کتک بزنه نباید فحش بده همش 23سالمه تا 1 شب تنها میمونم خونه از عشقو حالش میادم فحش میده میبینه گریه کردم بعدم میگیره میخوابه

2740
ی شوهری ک تا 1شب تنهام میزاره تو خونه و میره پی عشقو حال یه زندگی گوه ک چون پدر درست ندارم گیر کردم ...

بااین شرایط بچه چرا آوردی 

ایشالا سرعقل میاد زندگیتم خوب میشه از پا قدم بچت

روزهای زیادی گذشته تا فهمیدم همیشه اونی که میخوای نمیشه زندگی بازی های زیادی سر آدم میاره که شاید ی روزی حتی فکرشم نمی‌کردی 
شوهرم واقعا بده خوده خرم خواستمش اما بعده عقد عوض شد الانم ک حامله ام اصلا ادم نیس نباید کتک بزنه نب ...

خدا ب دلت صبر بده

پسره اونم بدبخت کردم دلم ی مرد میخواد پیر باشه اصلا کچل زشت داغون اما بهم احترام بزاره دوستم داشته ب ...

خدا برات حفطش کنه پسرتو انشاالله قدمش خیر باشه و با اومدنش باباش ادم شه

پسره اونم بدبخت کردم دلم ی مرد میخواد پیر باشه اصلا کچل زشت داغون اما بهم احترام بزاره دوستم داشته ب ...

نگو اینجوری بزار دنیا بیاد میشه حامیت

2706